Olga Frycz i siostry Bohosiewicz wróciły do wspólnych ćwiczeń. "Trening z gumami i 5 km po parku"

Aktorki postanowiły po kilku tygodniach przerwy spotkać się na trening. Olga Frycz i siostry Bohosiewicz często spędzają czas na wspólnych ćwiczeniach.

Olga Frycz i Maja Bohosiewicz są dobrymi znajomymi; często wyjeżdżają ze swoimi rodzinami na wspólne wakacje. Aktorki chętnie spędzają razem czas - obie prowadzą aktywny tryb życia, dlatego idealnym sposobem na wspólne popołudnie był trening. 

Zobacz wideo Olga Frycz i siostry Bohosiewicz postanowiły wrócić do formy

Olga Frycz, Maja i Sonia Bohosiewicz wybrały się razem na trening

Każda z aktorek stara się dbać o swoją formę - domowe treningi, spotkania z trenerem personalnym oraz zdrowe odżywianie to stałe elementy w ich życiach. Najlepiej jednak jest ćwiczyć razem - w ten sposób mamy większą motywację i satysfakcję z wykonanych treningów. Panie spotkały się po raz pierwszy od trzech tygodni, a po wspólnych plotkach udały się na salę ćwiczeń, gdzie znalazły się na zajęciach z wykorzystaniem gum oporowych.

Po trzech tygodniach w końcu się spotkałyśmy. Było co opowiadać, bo wiadomo plotki, ploteczki. Był masaż a potem trening z gumami i wspólne 5 km po parku! Od dzisiaj obie trenujemy codziennie - czytamy na Instagramie Mai Bohosiewicz.

Czytaj też: Ćwiczenia z gumami. Jakie efekty przynoszą ćwiczenia z gumami? Przykładowe ćwiczenia z gumą > > >

Wykonane przez celebrytki ćwiczenia wykonały na naprawdę intensywne!

Frycz i Bohosiewicz postawiły na trening HIIT

Na udostępnionym wideo możemy zauważyć, jak aktorki wykonują kolejne pozycje. Odpowiadając na pytania obserwatorów, Maja Bohosiewicz zaznaczyła, że wspólnie zrobiły trening HIIT, czyli zestawienie krótkich ćwiczeń o wysokiej intensywności z pozycjami o umiarkowanym wysiłku. Wykorzystanie gum pozwoliło na większą pracę mięśni, co szybciej pozwoli zauważyć różnicę w ich wyglądzie. Wykonane ćwiczenia panie zamierzają powtarzać trzy razy w tygodniu. Pięć kilometrów na zakończenie całej sesji z pewnością nie było łatwe, ale rozruszało całe ciało i wyzwoliło cały pakiet endorfin. Do tego odpowiednio dobrana dieta i na efekty nie trzeba będzie długo czekać!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.