Maja Plich podjęła nowe wyzwanie! Żona Krzysztofa Rutkowskiego chce zrzucić 10 kilogramów. "To nie będzie szybki proces"

Maja Plich postanowiła zrzucić zbędne kilogramy. Choć żona Rutkowskiego zdaje sobie sprawę, że nie będzie to łatwe, nawet podczas wakacji nie odpuszcza i pilnuje diety. Już widać pierwsze efekty.

Maja Plich przyznała się na Instagramie, że chce zawalczyć o szczuplejszą sylwetkę. Żona Krzysztofa Rutkowskiego postanowiła podjąć się wyzwania i przejść prawdziwą metamorfozę. Celebrytka wpadła na ten pomysł przyglądając się swoim znajomym, którzy w pewnym wieku mają problemy z utrzymaniem wagi. Na jaką dietę przeszła Maja Rutkowski?

Maja Plich chce zrzucić zbędne kilogramyMaja Plich chce zrzucić zbędne kilogramy Maja Plich - Instagram

Maja Plich przeszła na dietę i planuje wziąć się za treningi

Detektyw wspomina czasy, kiedy nieważne ile by jadła, jej sylwetka nie zmieniała się. Niestety z wiekiem nasz metabolizm zwalnia, o czym przekonała się sama Plich. Mimo obowiązków, zarówno domowych, jak i tych w pracy, Maja postanowiła wyznaczyć sobie czas tylko dla siebie, podczas którego skupi się na tym, aby wrócić do wagi, z którą czuje się najlepiej.

Pomimo pracy, obowiązków w domu i dzieci damy radę zrzucić zbędne kilogramy i uwierzcie, że ja też mam sporo do zrzucenia. Dziś zaczynam regularnie pływać, bo uświadomiłam sobie, jak to kocham podczas ostatniego pobytu w Grecji- zaznacza Rutkowski.

Celebrytce udało się już zrzucić dwa kilogramy. W jaki sposób? I jaki jest jej cel?

Maja Plich chce zrzucić 10 kilogramów

Dwa już za nią, kolejne osiem - do zrzucenia. Plich ograniczyła cukier i węglowodany. Stara się też prowadzić aktywny tryb życia, podkreślając, że nie musi być to od razu morderczy trening na siłowni. Sama stawia na spacery z dziećmi, wspomniane pływanie oraz jazdę rowerem - najważniejsze to nie siedzieć w miejscu!

Dobrze wiecie, że aby osiągnąć sukces musimy zadbać o regularność i systematyczność - motywuje Maja swoich obserwatorów na Instagramie.

Jesteśmy ciekawi, jak dalej będą wyglądać dieta oraz treningi Plich. Wytrwałość w działaniu oraz systematyczność i przestrzeganie zasad na pewno pomogą w zrzuceniu zbędnych kilogramów.

Zobacz wideo Agnieszka Radwańska o swojej diecie
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.