Treningowe wyzwanie Ewy Chodakowskiej kończy się za 11 dni. Grafik cały czas napięty - oto lista ćwiczeń

Choć do końca wyzwania zostały niecałe dwa tygodnie, Ewa Chodakowska motywuje, aby dołączyć do ćwiczeń. Mimo że przez ten czas nie zbudujemy formy marzeń, to idealny moment na rozruszanie ciała i poczucie różnicy w pracy mięśni.

Ewa Chodakowska zachęca swoich obserwatorów na Instagramie do podjęcia walki o piękną sylwetkę. Celebrytka podkreśla, że każdy moment jest dobry, aby zacząć ćwiczyć - nieważna w tym przypadku jest nasza kondycja, a motywacja, aby ją ulepszyć. Czego możemy się spodziewać w przedostatnim tygodniu wyzwania?

Ewa Chodakowska - ostatnie 11 dni wyzwaniaEwa Chodakowska - ostatnie 11 dni wyzwania Ewa Chodakowska - InstagramTreningowe wyzwanie Ewy Chodakowskiej

Na najbliższych parę dni trenerka przygotowała prawdziwy wycisk: zarówno dla zaawansowanych, jak i osób, które postanowią dołączyć teraz. Jak wygląda plan na najbliższy tydzień? Chodakowska namawia, aby spróbować chociaż pięciominutowego treningu - nawet tylko tyle może nam pomóc rozgrzać ciało. Ewa przypomina również, aby pamiętać o zdrowej diecie, która będzie spełniać zapotrzebowanie energetyczne i odżywcze naszego organizmu. Jak dodaje Chodakowska, odpowiednio dobrana do potrzeb organizmu dieta to 70 procent naszego treningowego sukcesu. Na jakie ćwiczenia mamy się przygotować?

Poniedziałek

Trening Volume - grupa średniozaawansowana i zaawansowana robi cały program. Początkujące wykonują 20 minut na macie.

Wtorek

Target Pośladki - średniozaawansowane i zaawansowane mają do wykonania cały program, a początkujące 20 minut na macie.

Środa

Kick Fit - zarówno średniozaawansowane jak i zaawansowane robią cały program, początkujące tylko pięć pierwszych rund.

Czwartek

Średniozaawansowana i zaawansowana grupa robi treningi: Pośladki i Skalpel 2. Początkujące zostają tylko przy programie Skalpel 2.

Piątek

Wszystkie grupy zaawansowania wykonują wyzwanie Skalpel.

Sobota i Niedziela - regeneracja

Zobacz wideo Ewa Chodakowska pokazuje swoje ciało jako motywację dla uczestniczek jej wyzwania
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.