Anna Lewandowska w nowym treningu - sześć szybkich ćwiczeń, które dadzą porządny wycisk

Treningi z aplikacją Anny Lewandowskiej chwali sobie wiele osób. Jak wyglądają takie ćwiczenia? Na Instagramie trenerki pojawiło się nagranie z przykładowymi pozycjami - wypróbujecie?

Anna Lewandowska niedawno zamieściła na Instagramie wpis związany z 41. dniem treningowego wyzwania. Celebrytka oprócz obowiązkowego jadłospisu opublikowała nagranie z polecanymi ćwiczeniami. Przedstawione pozycje wykonamy w seriach po kilkadziesiąt sekund - i choć może nie brzmi to skomplikowanie, te figury to prawdziwy wycisk!

Zobacz wideo Intensywny trening z Anną Lewandowską

Anna Lewandowska pokazała kilka intensywnych ćwiczeń

Trenerka tym zarazem zamiast wspólnego live'a nagrała film instruktażowy, zawierający kilka ćwiczeń, które bez problemu powtórzymy samodzielnie w domach. Do treningu potrzebujemy maty i taśm oporowych, odpowiednio dobranych do naszej kondycji. Każdą z zaprezentowanych pozycji wykonujemy przez 30-45 sekund w pięciu seriach.

Ćwiczenie 1

Zacznij od nałożenia taśmy oporowej na wysokość nadgarstków. Następnie przejdź do klęku podpartego. Unieś się na palce, i przestawiając do przodu raz jedną, raz drugą rękę przejdź do pozycji deski. Przytrzymaj kilka sekund i wróć do pozycji wyjściowej.

Ćwiczenie 2

Stań prosto w rozkroku, a następnie podskakuj, krzyżując ze sobą nogi. Po kilku powtórzeniach zatrzymaj się, wykonaj wymach i cios lewą ręką, następnie prawą i powtórz wszystkie czynności od początku.

Ćwiczenie 3

Biegamy w miejscu, wysoko unosząc kolana. Gdy noga jest w górze, dotykamy lewą dłonią do prawego kolana, a prawą do lewego.

Ćwiczenie 4

Przyjmujemy pozycję deski, a następnie na podnosimy lewą rękę i dotykamy nią do prawej dłoni. Potem unosimy rękę w górę, obracając ciało w danym kierunku i tym samym przyjmując pozycję bocznej deski. To samo powtarzamy na prawą stronę.

Ćwiczenie 5 

Kładziemy się na plecach na macie. Taśmę zaczepiamy na stopach. Następnie unosimy do góry dwie wyprostowane ręce. Nogami wykonujemy rowerek, rozciągając pomału gumę.

Ćwiczenie 6

Cieńszą taśmę oporową przywiązujemy do stabilnego obiektu. Następnie, klęcząc na podłodze, łapiemy oburącz za taśmę i przyciągamy ją powolnym ruchem do ciała na wysokość klatki piersiowej. Wytrzymujemy kilka sekund, a następnie rozluźniamy napiętą gumę.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.