Trenuj w dobrej sprawie! Już 10 sierpnia największa polska lekcja fitness online. Pobijmy razem rekord

Już za tydzień, w poniedziałek 10 sierpnia, odbędzie się próba pobicia rekordu w największej polskiej lekcji fitness online. Dochód z akcji zostanie przekazany na szczytny cel.

Chcesz być częścią niesamowitej akcji, która być może pobije rekord Polski? Dołącz do Bijemy rekord Polski z QCZAJ'em dla Haneczki - największej lekcji polskiej lekcji fitness online w szczytnym celu. Zajęcia poprowadzi znany trener, który potrafi do pracy zmobilizować tłumy.

 

Trenuj i pomagaj - próbujemy pobić rekord już 10 sierpnia

Wolontariusze Hani Łączkowskiej oraz Biuro Rekordów przy współpracy z popularnym trenerem, Danielem Józefem Kuczajem, 10 sierpnia 2020 roku o godzinie 20:00 organizuje największą w historii lekcję fitness online. Celem zajęć jest pobicie rekordu Polski w lekcji fitness oraz zebranie środków, które zostaną przekazane na szczytny cel - pomoc dla 15-miesięcznej Hani Łączkowskiej. Hania cierpi na rdzeniowy zanik mięśni, a jej rodzice muszą uzbierać ponad 9 milionów złotych, aby córka mogła poddać się innowacyjnej terapii genowej. Liczy się każda pomoc! Fitness poprowadzi Daniel Józek Kuczaj, który postanowił wesprzeć akcję:

Będziemy robić trening. Słuchajcie, potrzeba 1500 osób, żebyśmy pobili ten rekord. Cały dochód przeznaczony będzie na leczenie Hani - komentuje QCZAJ.

Trenuj i pomagajTrenuj i pomagaj Bijemy rekord Polski z QCZAJ'em dla Haneczki

Bijemy rekord Polski z QCZAJ'em dla Haneczki - najważniejsze informacje

Wydarzenie odbędzie się już za tydzień. Lekcja online odbędzie się w prywatnej grupie, 10 sierpnia 2020 o godzinie 20:00. Pomóc możemy wybierając jeden z pakietów:

  •  Premium w cenie 100 złotych – uczestnictwo w Rekordzie Polski z QCZAJ'em oraz gadżety pamiątkowe z bicia rekordu (do wyczerpania zapasów, odbiór w wybranych miastach w całej Polsce lub wysyłka na koszt zamawiającego Inpostem) plus imienny certyfikat uczestnictwa.
  • Podstawowy :w cenie 50 złotych – uczestnictwo w Rekordzie Polski z QCZAJ'em.

Wybraną kwotę wpłacamy na www.siepomaga.pl/rekordpolski - podając swoją nazwę użytkownika na Facebooku oraz wybrany pakiet. Na maila bijemyrekordpl@gmail.com wysyłamy wiadomość z dowodem wpłaty z wymienionymi wyżej danymi. Potwierdzenie wpłaty otrzymamy na swój email, przesyłane przez Fundację Siepomaga. Następnie dostaniemy wiadomość potwierdzającą rejestrację (email powinien do nas dotrzeć w ciagu 24 godzin). Swoje zgłoszenie i potwierdzenie wpłaty wysyłamy do godziny 12:00 10 sierpnia 2020.

Regulamin dostępny jest pod adresem: https://linkd.pl/sszu

Link do wydarzenia na Facebooku: https://tiny.pl/7ft17.

Link do skarbonki wydarzenia: www.siepomaga.pl/rekordpolski

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.