Chcesz zacząć ćwiczyć? Dołącz do wyzwania Ewy Chodakowskiej. Oto plan treningowy na najbliższy tydzień

Czasem trudno jest znaleźć motywację do samodzielnych ćwiczeń. Jeśli chcesz zacząć trenować, ale nie wiesz od czego zacząć, dołącz do wyzwania Ewy Chodakowskiej. Dlaczego warto spróbować?

Ewa Chodakowska namawia obserwujących, aby dołączyli do treningowego wyzwania; zostały 28 dni wspólnych ćwiczeń. Do zajęć może dołączyć każdy, niezależnie od stopnia zaawansowania. Trenerka przygotowała zestawy zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych. Jakie ćwiczenia w tym tygodniu czekają na uczestników?

Ewa Chodakowska - plan treningowyEwa Chodakowska - plan treningowy Ewa Chodakowska - Instagram

Ewa Chodakowska udostępniła plan treningowy

To kolejny tydzień pełen wyzwań, wymagający od nas pełnego zaangażowania. Chodakowska przygotowała rozpiskę skierowaną do początkujących i zaawansowanych. Zostało już tylko 28 dni do końca wyzwania - dołącz teraz, jeszcze nie jest za późno! Co czeka nas w tym tygodniu?

Poniedziałek - Target Pośladki

 • początkujące pierwsze 20 minut - na macie;
 • zaawansowane drugie 20 minut - na stojąco;
 • dla wszystkich - live na Instagramie Chodakowskiej o 18:00.

Wtorek - Hot Body

 • początkujące i zaawansowane - pierwsze pięć rund (na filmie z ćwiczeniami są pokazana dwie wersje zaawansowania, dobieramy odpowiednią dla siebie)
 • dla wszystkich - live na Instagramie o 18:00.

Środa - Volume

 • początkujące drugie 20 minut - na macie;
 • zaawansowane pierwsze 20 minut - na stojąco;
 • dla wszystkich - live na Instagramie o 18:00.

Czwartek - Slim Fit

 • początkujące i zaawansowane robią cały program;
 • wspólny live na Instagramie o 18:00.

Piątek - Dream Body

 • początkujące i zaawansowane robią pierwsze 5 rund, dobierając dla siebie odpowiedni poziom ćwiczeń;
 • wspólny live na Instagramie o 18:00.

Sobota i Niedziela - luźna szelka

Dlaczego warto wypróbować treningów z Ewą Chodakowską?

Nagrania ćwiczeń są zaprezentowane w przystępny sposób, pierwszą część dziennego treningu możemy wykonać w wolnej chwili, o dowolnej porze, Live'y z Ewą świetnie motywują do ćwiczenia, a trenerka potrafi zmobilizować do ruchu. Sama świadomość ćwiczenia z kilkunastotysięczną grupą to niesamowite uczucie. W rytm muzyki wykonujemy kolejne powtórzenia, mobilizowani przez Chodakowską, która ćwiczy razem z nami, pokazując na początku wersję ćwiczenia dla początkujących i dla zaawansowanych. Już po kilku wspólnych treningach, godzina 18 stała się dla nas punktem, gdy włączamy Instagrama i z niecierpliwością czekamy na kolejny live. Po kilku tygodniach ćwiczeń niezaprzeczalnie poprawiła nam się kondycja, a motywacja utrzymała się przez wszystkie wspólne treningi. Fajną opcją jest fakt, że treningi może zacząć każdy, niezależnie od stopnia zaawansowania - ćwiczenia są skonstruowane w taki sposób, że bez problemu można nabrać rytm i dołączyć do drużyny.

Zobacz wideo Chodakowska pokazuje, co ma w lodówce
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.