Kate Upton pobiła swój życiowy rekord. Modelka wycisnęła 93 kilogramy. "To imponujące!"

Kate Upton spędzała domową izolację na wzmacniających ćwiczeniach. Niedawno modelce udało się pobić życiowy rekord w podnoszeniu sztangi biodrami.

Kate Upton nie dała się izolacyjnej chandrze, a dodatkowy czas w domu spędziła na poprawianiu swojej formy. Zawzięcie modelki przyniosło świetne rezultaty - niedawno trener celebrytki pochwalił się, że jego podopiecznej udało się pobić życiowy rekord!

Zobacz wideo Kate Upton pobiła swój życiowy rekord

Kate Upton wycisnęła 93 kilogramy

Modelka uwielbia ćwiczyć i dzielić się swoimi postępami w mediach społecznościowych. Motywacja Kate nigdy nie słabnie - regularne treningi od wielu lat są istotną częścią jej życia. Niedawno na Instagramie personalnego trenera Upton pojawiło się nagranie, na którym widzimy, jak modelka podnosi biodrami sztangę ważącą 93 kilogramy - to naprawdę sporo, a Upton pobiła swój życiowy rekord, wprawiając instruktora w dumę.

Kate ma nowy rekord osobisty w hip thrustach - 205 funtów na 12 powtórzeń! Zatrzymuje każde powtórzenie na sekundę również w górze, co znacznie utrudnia ćwiczenie, ale także zwiększa jego skuteczność. To imponujące! Podczas domowej izolacji Kate ciężko pracowała i robi się naprawdę silna - zachwalał Upton na Instagramie Ben Bruno.

Chcesz powtórzyć ćwiczenie Kate? Oto rady od jej trenera

Bruno jest pod wrażeniem wyczynu modelki, a dla jej fanów ma kilka cennych rad, dotyczących podnoszenia ciężarów w taki sposób.

  1. Zatrzymaj każde powtórzenie na sekundę w górze - w ten sposób kontrolujemy wagę i nie idziemy zbyt szybko, jednocześnie bardziej angażując do pracy mięśnie pośladków.
  2. Zaangażuj do pracy rdzeń - to pomaga w upewnieniu się, że nie nachylamy pleców, a nasza miednica odchyla się lekko do tyłu, co przyczynia się do maksymalnego nacisku na pośladki i chroni plecy. 
  3. Użyj pełen zakres ruchu - między kolejnymi powtórzeniami powinniśmy zejść w dół w taki sposób, aby prawie usiąść na podłodze.
  4. Załóż minitaśmę treningową na wysokość kolan - to pomoże utrzymać nogi we właściwej pozycji. Kolana powinny być zgiąć się do kąta prostego.

Jesteście gotowi podjąć się ćwiczeniowego wyzwania na siłowni?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.