Domowy trening z Kaley Cuoco. Te ćwiczenia pozwalają aktorce zachować świetną formę

34-letnia gwiazda serialu "Teoria Wielkiego Podrywu" nie próżnuje, siedząc w domu. Aktorka lubi aktywny wypoczynek, a intensywny trening z siostrą to dla niej najlepsza forma rozrywki.

Podczas domowej izolacji, aby nie stracić kondycji, wiele aktorek zdecydowało się na internetowe konsultacje z trenerami. Kaley Cuoco udowadnia, że ten czas to nie wymówka od ćwiczeń. Gwiazda udostępniła swój trening na Instagramie. 

 

Domowy trening Kaley Cuoco

Dziękuję Ryanowi, mojemu niesamowitemu trenerowi, za utrzymanie mnie w formie i mojej szalonej wspaniałej siostrze za bycie treningowym partnerem! Jest intensywnie, ale bez pracy nie ma kołaczy - pisze na Instagramie Kaley.

Trener personalny aktorki przygotował dla sióstr prawdziwy wycisk. Cuoco ćwiczyła, wykorzystując taśmy oporowe, hantle oraz skakankę. Cały trening zwieńczył odcinek biegu. Zajęcia z siostrą to idealny sposób na wzajemną motywację i dotrwanie do końca intensywnych ćwiczeń. Trening Kaley składał się z prostych elementów treningu siłowego oraz pozycji typowych dla cardio.

Aktorka uwielbia łączone zajęcia

Cuoco najbardziej lubi łączyć różne rodzaje aktywności fizycznej. Oprócz treningów cardio-siłowych, aktorka jeździ konno, uprawia jogę, a na siłowni zawsze wykonuje martwy ciąg, przysiady i wiele podskoków, aby wysmuklić sylwetkę. 

Joga towarzyszy mi codziennie. Nie ma dnia, żebym jej nie ćwiczyła - przyznała kiedyś gwiazda na łamach magazynu "Women's Health".

Takie łączenie różnych dyscyplin pomaga nie popaść w rutynę, a także wpływa na efektywne wyćwiczenie wszystkich partii mięśni. Ulubione treningi Kaley koncentrują się przede wszystkim na wysmukleniu nóg oraz zarysowaniu pośladków i mięśni brzucha. Dbanie o kondycję to sama przyjemność!

Zobacz wideo Rebel Wilson pokazała fragment treningu. To się nazywa siła!
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.