Tak trenuje Denise Richards. 49-letnia aktorka ma figurę jak dwudziestolatka

Denise Richards utrzymuje nienaganną sylwetkę od wielu lat. Dla aktorki czas jakby się zatrzymał. Szczupłą figurę zawdzięcza dobrze ułożonym treningom, które wykonuje kilka razy w tygodniu.

Denise Richards utrzymuje formę dzięki zbilansowanej diecie oraz ulubionym treningom. Amerykańska aktorka i modelka, którą możemy oglądać zarówno na małym, jak i dużym ekranie, przez lata występowania niewiele się zmieniła. Jej sylwetka wygląda praktycznie tak samo, jak na początku kariery! Jaki jest sekret wyglądu Richards?

 

Tak Denise Richards dba o sylwetkę

Zacznijmy od diety aktorki, z której został przede wszystkim wyłączony gluten. Jak stwierdziła sama Denise:

Nie miałam pojęcia, jak bardzo nasza dieta może wpływać na nasze ciało i jak toksyczny jest gluten. To niesamowite, jak szybko zauważyłam różnicę po wyeliminowaniu go z diety

- czytamy na Instagramie Richards. Jednak główną rolę w pilnowaniu szczupłej sylwetki odgrywają treningi. Aktorka łączy zajęcia z tańca, pilatesu oraz ćwiczeniami na świeżym powietrzu.

Moim sekretem utrzymania formy jest konsekwencja. Kiedy konsekwentnie trzymam się swojej rutyny, wtedy czuję się znacznie najlepiej. Myślę, że ważne jest znalezienie odpowiedniego dla siebie planu - coś, co przynosi efekty jednej osobie, nie zawsze nam pomoże. Trzeba próbować różnych form aktywności

- dodaje Denise w rozmowie z "Huffpost"

Plan treningowy Denise Richards

Jak aktorka łączy ulubione sporty? Kilka razy w tygodniu uczęszcza na zajęcia z pilatesu, często też ćwiczy w domu, zwłaszcza ostatnio przez wywołaną pandemię. To najlepsza forma ruchu dla jej ciała. Łączenie wolnych, kontrolowanych ruchów powoduje niesamowite wzmocnienie mięśni. Kolejną skuteczną metodą są długie spacery, najlepiej te z pięknymi widokami - niecałe dwa kilometry wolnego marszu to spalenie około stu kalorii. Szczupłą sylwetkę i gibkość ciała podbija trenowanie tańca. Warto wspomnieć, że Richards w 2013 roku prowadziła wraz ze swoim mężem zajęcia cardio-dance w amerykańskiej edycji "Tańca z gwiazdami". 

Zobacz wideo Intensywny trening całego ciała z Kasią Dziurską. Wypróbuj i ciesz się efektami!
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.