Paulina Sykut-Jeżyna zachęca do treningów na siłowni. "Łatwo nie było, nigdy nie jest" - ale warto!

Szczupła sylwetka Pauliny Sykut-Jeżyny to m.in. wynik intensywnej pracy na siłowni. Prezenterka pod okiem trenerki personalnej wykonała ostatnio inspirujący trening. Jakie ćwiczenia mogliśmy zobaczyć?

Paulina Sykut-Jeżyna należy do osób, dla których bardzo ważne jest dbanie o zdrowy i aktywny tryb życia. Znana dziennikarka uwielbia odwiedzać siłownię, gdzie ćwiczy, starając się dokładnie wykonać polecenia swojej personalnej trenerki. Sykut-Jeżyna pragnie zmotywować i zainspirować swoich obserwatorów do treningów - po obejrzeniu materiału wideo z pewnością przyjdzie nam ochota na spróbowanie takich ćwiczeń!

Zobacz wideo Paulina Sykut motywuje do ćwiczeń na siłowni

Paulina Sykut-Jeżyna podzieliła się wideo z intensywnego treningu

Efektywny wysiłek wcale nie musi opierać się na korzystaniu z najcięższych sztang i profesjonalnych maszyn. Paulina podczas swojego treningu korzystała z taśm oporowych, hantli, stepu oraz maty. Z powodzeniem każde z ćwiczeń możemy powtórzyć samodzielnie w domu. Hantle i step z powodzeniem zastąpią nam niska ława lub stołek oraz butelki z wodą. Jakie ćwiczenia wykonała dziennikarka? Podczas zajęć dokładnych instrukcji udzielała trenerka. Wykonywane po kolei pozycje ćwiczyły m.in. mięśnie nóg, ramion oraz brzucha. Już pod koniec treningu można zauważyć u Sykut lekką zmianę i pięknie pracujące mięśnie poprzeczne brzucha!

 Łatwo nie było, nigdy nie jest

- skomentowała Paulina na Instagramie. Droga do celu nigdy nie jest zbyt prosta, lecz dla takich efektów warto podjąć wyzwanie!

Pani Paulino ma pani racje trzeba dbać o formę cały czas.
Wow, brzuch do pozazdroszczenia!
Ale ma pani figurę

- czytamy w komentarzach pod zdjęciem wprost z siłowni, które wrzuciła na Instagram Paulina. Jak widać, trening i efekty są ogromną inspiracją i motywacją dla fanów dziennikarki. Sykut udowadnia, że o formę można zadbać w każdych warunkach - podczas zamkniętych siłowni z powodu pandemii, celebrytka postawiła na domowe ćwiczenia - mogliśmy na przykład zobaczyć, jak trenuje jogę ze swoją córką.

Zobacz wideo Julia Wieniawa i Paulina Sykut-Jeżyna ćwiczą jogę w domu
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.