Sandra Kubicka wróciła na siłownię. Celebrytka poleca szczególnie jedno akcesorium. "Prawdziwy przyjaciel kobiet"

Sandra Kubicka w końcu odwiedziła ulubioną siłownię. Celebrytka zwróciła na InstaStories uwagę swoich obserwatorów na jedno akcesorium, które wzmacnia efekty wykonywanych ćwiczeń.

Sandra Kubicka uwielbia intensywne treningi. Modelka niedawno odwiedziła siłownię i poleciła fankom, aby do ćwiczeń wykorzystały taśmy treningowe. To świetny sposób na wywarcie większej pracy na poszczególnych partiach mięśni. Jak można je wykorzystać podczas treningu?

Sandra Kubicka ćwiczy z taśmami oporowymiSandra Kubicka ćwiczy z taśmami oporowymi Sandra Kubicka - Instagram

Sandra Kubicka do ćwiczeń wybiera taśmy oporowe

Kubicka odbyła zajęcia na siłowni z wykorzystaniem gum. To akcesorium treningowe pomoże nam w rzeźbieniu nóg, pośladków, brzucha oraz ramion - jednym zdaniem taśm użyjemy do wyćwiczenia całego ciała. Jak zrobić pozycje na poszczególne partie mięśni?

Ćwiczenia na uda

  • Umieść gumę na wysokości ud. Następnie połóż się na plecach i zegnij nogi w kolanach. Biodra unieś do góry tak, by ciężar ciała oprzeć na piętach, pośladki muszę zostać napięte. Utrzymując biodra w tej pozycji, przywódź i odwódź kolana.
  • Do tego ćwiczenia potrzebujesz dwóch taśm. Jedną umieść nad stawem skokowym, drugą nad kolanami. Pochyl się lekko do przodu i wykonaj energiczny marsz.

Ćwiczenia na pośladki

  • Ustaw się w pozycji stojącej, zaczep gumę o kostki. Trzymając proste plecy odwódź jedną nogę do boku, zatrzymując się za każdym razem na dwie sekundy w górnej pozycji. Powtarzaj ze zmienianiem nóg.
  • Pozostań w pozycji stojącej, jedną stronę gumy zaczep o podbicie lewej stopy, prawą nadepnij na jej drugi koniec. Razem z wydechem powietrza napnij mięśnie i unieś lewą stopę w górę. Taśma powinna być mocno rozciągnięta w momencie podnoszenia kolana w górę. Po wykonaniu odpowiedniej liczby powtórzeń zmień nogi.

Ćwiczenia na brzuch

  • Usiądź na macie i odchyl plecy lekko do tyłu. Taśmę umieść na wysokości śródstopia, dłonie połóż za głową. Wykonuj skręty tułowiem, przyciągając jednocześnie raz jedno, raz drugie kolano do klatki piersiowej.
  • Połóż się na plecach, gumę zaczep o stopy, wyprostowane nogi unieś w górę. Drugą część gumy owiń wokół dłoni. Napnij mięśnie brzucha, jednocześnie delikatnie podciągając się na gumie tak, by oderwać barki od podłoża.
Zobacz wideo Sandra Kubicka poleca ćwiczenia ABS. 20 minut pomoże Ci w zbudowaniu mięśni brzucha
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.