Jessica Alba pokazała domowy trening. Aktorka opowiedziała o diecie i ćwiczeniach dla "Women's Health Polska"

Jessica Alba prowadzi wyjątkowo aktywny tryb życia. Aktorka i bizneswoman potrafi łączyć rozwój kariery z udanym życiem rodzinnym. Dodatkowo pilnuje, aby w jej harmonogramie znalazło się miejsce na ćwiczenia.

Na Instagramie Jessici Alby pojawiły się zdjęcia z domowego treningu. Aktorka ćwiczyła z wykorzystaniem gum oporowych oraz piłki fitness. Na koniec Alba razem z najstarszą córką przeprowadziła krótki taniec. Jessica jest znana ze swojego zamiłowania do zdrowego trybu życia. Niedawno udzieliła wywiadu dla polskiego wydania "Women's Health". Redaktorki miały przyjemność rozmawiać z gwiazdą jeszcze przed wybuchem pandemii. Co na temat diety i ćwiczeń zdradziła Alba?

 

Jessica Alba zdradziła, jak wygląda jej ulubiony trening

Przeglądając Instagram aktorki widać, że ćwiczenia są ważną częścią jej życia. Jessica często wrzuca nagrania i zdjęcia z treningów, które czasem odbywają się w domu, w towarzystwie dzieci. W rozmowie z "Women's Health Polska" Jessica zdradziła, że nie zawraca sobie głowy morderczymi treningami i restrykcyjną dietą. Owszem, dba o zdrowe odżywianie i dostarcza odpowiednią dawkę ruchu dla swojego ciała, ale zdecydowanie nie jest miłośniczką wylewania siódmych potów na siłowni. Alba lubi zajęcia w grupie, przy dobrej muzyce i pod opieką trenera personalnego, który potrafi ją odpowiednio zmotywować do ruchu:

Wolę zajęcia wśród ludzi, gdzie gra głośna, rytmiczna muzyka. Lubię też, gdy ktoś na mnie krzyczy, ponieważ to mnie motywuje

- zdradziła gwiazda. Na czas izolacji wywołanej koronawirusem aktorka starała się regularnie ćwiczyć z Honor. Wspólny trening z najstarszą córką był dobrym sposobem na mobilizację.

Zobacz wideo Tak ćwiczą gwiazdy. Zobacz trening na siłowni Kelleth Cuthbert

Jessica Alba o zdrowym odżywianiu

Dieta Jessici opiera się na lekkich posiłkach, przeważnie przygotowanych ze świeżych warzyw. Alba przyznaje, że podczas kolacji stara się unikać mięsa. Weekendy są czasem na ulubione cheat meale. Odżywianie aktorki nie polega na ściśle określonej diecie, a na świadomości tego, co jest dobre dla naszego ciała. 

Każdy z nas ma trochę inny metabolizm. Moja przyjaciółka jest wegetarianką, ale je dużo węglowodanów i wygląda przy tym świetnie. Gdybym jadła tak jak ona, nie zmieściłabym się w żadne ze swoich ubrań

- dodaje Alba. Gwiazda stara się zwracać uwagę, które produkty jej służą, a co powinna wyłączyć z menu. Jak słusznie zauważa, dla każdego zdrowa dieta będzie wyglądać nieco inaczej.

Więcej o:
Copyright © Agora SA