Cztery najtrudniejsze ćwiczenia na piękne pośladki. Przy nich przysiady to pikuś

Istnieje wiele różnorodnych trenignów na piękną pupę. Po zapoznaniu się z niektórymi z nich klasyczne przysiady, nawet powtarzane wiele razy, będą bułką z masłem.

Szukasz czegoś lepszego niż zwykłe przysiady? Istnieją ćwiczenia, które są zdecydowanie bardziej wymagające. Profesjonaliści podkreślają jednak, że właściwy trening powinien się składać z różnorodnych pozycji - nie wyrzucajmy przysiadów ze swojego planu. 

 

Cztery wymagające ćwiczenia na piękne pośladki

Maeve McEwen postanowiła pokazać, jak wykonać cztery ćwiczenia, które pomogą nam w wyrzeźbieniu pięknej pupy. Trenerka podkreśliła, że ten trening to naprawdę niezły wycisk - da popalić każdemu. Jak wykonać poszczególne pozycje?

Ćwiczenie 1

Zacznij od zejścia do pozycji na czworakach, a następnie umieść ręce kilka centymetrów przed sobą, tak by wyprostować je w łokciach. Ściśnij pośladki, unieś wyprostowaną jedną nogę do tyłu, przytrzymaj pozycję, podnosząc nogę tak wysoko, jak jesteś w stanie. Zrób po sześć powtórzeń na każdą nogę.

Ćwiczenie 2

Rozstaw nogi na szerokość bioder, jedną z nóg odchyl do tyłu i podnieś w górę, pochylając tułów lekko do przodu. Złącz ręce na wysokości mostka. Oprzyj ciężar na nodze z przodu, a drugą wykonaj ruch w bok, na godzinę szóstą. Pamiętaj o napiętych pośladkach. Zrób maksymalnie osiem powtórzeń na każdą stronę.

Ćwiczenie 3

Stopy rozstaw nieco szerzej niż szerokość bioder. Ściśnij pośladki, ręce trzymaj w tej samej pozycji, co w ćwiczeniu drugim. Następnie odstaw do tyłu i w bok jedną z nóg w taki sposób, aby stopy znalazły się w prostopadłej pozycji. Utrzymaj figurę i zrób lekki przysiad. Wróć do początkowej pozycji i powtórz sześć-osiem razy na każdą stronę.

Ćwiczenie 4

Rozstaw stopy na szerokość bioder i lekko ugnij nogi w kolanach, ściskając jednocześnie pośladki. Podnieś jedną stopę i obróć biodra w stronę nogi, która została na podłożu, upewnij się, że palce skierowane są do przodu. Zegnij podniesioną nogę pod kątem 90 stopni i złącz kolana. Utrzymaj pozycję, przekręcając się lekko na bok. Następnie podnieś nogę do góry, odchylając nogę w bok. Powtórz kilka razy na każdą stronę.

Zobacz wideo KRĄGŁE POŚLADKI Z Gosią Reysner
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.