Sara Boruc chce wrócić do formy i zaczyna ćwiczyć. Do treningów celebrytki dołączył wyjątkowy gość

Sara Boruc poczuła się gotowa, by wrócić do intensywnych ćwiczeń. Za celebrytką pierwszy "Sukces" - na czym polega ten trening?

Sara Boruc postanowiła wrócić do formy. Celebrytka rok temu powitała na świecie synka, a niedawno na InstaStories poinformowała, że w końcu jest gotowa wrócić do intensywnych ćwiczeń. Ubiegły rok poświęciła na właściwą regenerację - teraz nastał czas treningów!

Zobacz wideo

Sara Boruc wraca do ćwiczeń po rocznej przerwie

Każda kobieta po urodzeniu dziecka powinna poświęcić na regenerację tyle czasu, ile potrzebuje. Czasem może to być kilka tygodni - w innym przypadku kilka miesięcy. Sara poczuła się pewniej po roku - teraz wraca do ćwiczeń z jeszcze większym zapałem i motywacją. Na jakie treningi postawiła?

Pierwszy raz od roku trenowałam z Ewką Chodakowską. Zrobiłam dzisiaj "Sukces". Można powiedzieć, że osiągnęłam podwójny sukces, bo zaciągnęłam do treningu moją córkę. Naprawdę dałyśmy radę, jesteśmy z siebie dumne. To wspaniałe uczucie

- pochwaliła się Boruc na Instagramie. Przez okrągły rok przerwy Sara nie próżnowała; poświęciła ten czas na właściwe wzmocnienie organizmu. Dodatkowo celebrytka chce przekonać do aktywności fizycznej córkę - wspólne treningi przynoszą jeszcze więcej satysfakcji i radości.

Na czym polega "Sukces" Ewy Chodakowskiej?

Sara rozpoczęła powrót do formy od tego treningu Chodakowskiej. Zestaw ćwiczeń składa się z pięciominutowej rozgrzewki, 45 minut treningu właściwego oraz pięciu minut poświęconych na konieczny stretching. Część główna została podzielona na trzy rundy po 15 minut; będziemy miały okazję przećwiczyć trening o wysokiej intensywności, czyli HIIT, składający się z 10 ćwiczeń. Następnie przejdziemy do pozycji, które działają na pośladki, a ostatni kwadrans poświęcimy na lżejsze, ale wciąż efektowne ćwiczenia ogólnorozwojowe. 

Zobacz wideo Odchudzanie full body workout
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.