Anna Lewandowska motywuje do wzięcia udziału w nowym wyzwaniu. Start już 28 czerwca

Anna Lewandowska po urodzeniu Laury powoli wraca do dawnego trybu życia. Trenerka właśnie zapowiedziała, że już wkrótce jej obserwatorki będą mogły wziąć udział we wspólnych treningach.

Anna Lewandowska lubi, kiedy w jej życiu dużo się dzieje. Teraz  po porodzie trenerka wraca do swoich ulubionych zajęć. W 28 czerwca startuje nowy program fitgwiazdy. Czego fanki Anny mogą się spodziewać?

 

Wyzwanie online Anny Lewandowskiej

Już w najbliższą niedzielę przekonamy się, jak będzie wyglądać  “Fighter Challenge”. Skąd wziął się pomysł na nazwę wyzwania?

Każdy z nas walczy z czymś w swoim życiu (kompleksy, nadprogramowe kilogramy, lenistwo, brak systematyczności, wymówki), a to wyzwanie to moment, aby raz na zawsze się z nimi rozprawić i pożegnać

- tłumaczy Lewandowska. Trenerka cały czas nie zdradza zbyt wielu szczegółów, które, jak zapowiedziała, przekaże dopiero 25 czerwca. Anna prosi jedynie o zarezerwowanie sobie pół godziny w niedzielę, kiedy ruszy trening online. Fanki ćwiczeń Lewandowskiej już nie mogą się doczekać

Odliczam dni, to będzie petarda i nie poddam się nawet jak tylko oczy nie będą zmęczone.
Nazwa idealna, ja ostatnio sama ze sobą jak na froncie, w ciągłej wojnie, więc w sam raz pasuje.
Zwarta i gotowa, czuję, że piszę się na jakiś hard

- czytamy w komentarzach pod wpisem Anny. 

Anna Lewandowska szybko wraca do formy po ciąży

Po odpowiednim odpoczynku i regeneracji po porodzie trenerka wróciła do aktywności fizycznej, zaczynając od łagodnych ćwiczeń, którym może być poddane ciało kobiety po ciąży. Podczas zajęć na domowej siłowni często mogliśmy zobaczyć Klarę, która dokładnie z zacięciem prawdziwego sportowca powtarzała za mamą ćwiczenia. Lewandowska nie kryje radości z zainteresowania córki treningami oraz możliwości powrotu do ulubionych zajęć. Szczegóły nowego wyzwania już wkrótce!

Zobacz wideo Anna Lewandowska przeprowadziła z małą Klarą wspólny trening
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.