Julia Wieniawa pierwszy raz na siłowni od wybuchu pandemii. "Tęskniłam"

Przez koronawirusa przez wiele tygodni siłownie były zamknięte. Od niedawna znów możemy udać się na zajęcia, z czego postanowiła skorzystać Julia Wieniawa.

Julia Wieniawa prowadzi bardzo aktywny tryb życia. Młoda aktorka wiele czasu poświęca ćwiczeniom, jodze i zdrowemu odżywianiu. Celebrytka chodzi na zajęcia z trenerem personalnym, znanym w środowisku gwiazd, Tadeuszem Gauerem. Po przerwie wywołanej pandemią Wieniawa szczęśliwie wraca na salę treningową.

Zobacz wideo Julia Wieniawa pierwszy raz od wybuchu pandemii na siłowni

Julia Wieniawa wróciła do zajęć z osobistym instruktorem 

Siłownie powoli zaczynają funkcjonować, choć nadal obowiązują specjalne zasady bezpieczeństwa. Julia w końcu jest w swoim żywiole, celebrytka nie kryje, jak bardzo brakowało jej zajęć na sali. Jak widzimy na nagraniu, Wieniawa nie wyszła z formy; jej kondycja nadal może stanowić wzór do naśladowania. Aktorka dzielnie wykonuje kolejne powtórzenia deski z naprzemiennym dotykaniem ramion oraz brzuszki z podnoszeniem ciężarków nogami, na specjalnej ławce. Pod koniec treningu Julia wskoczyła na bieżnię, aby przebiec odpowiednią trasę. 

Siłownie otwarte na specjalnych zasadach

Mimo że możemy już wyjść z domu i udać się na ulubioną siłownię, musimy pamiętać, aby stosować się do właściwych zasad. Jak czytamy na stronie GOV-u, aby bezpiecznie ćwiczyć obowiązuje nas dwumetrowy odstęp od drugiej osoby. Każdy klub fitness oraz siłownia ma ograniczoną liczbę osób, która może w tym samym momencie przebywać w obiekcie. Poszczególne sprzęty są rozstawione w co najmniej 1,5 metrowej odległości. Dodatkowo, sprzęty samoobsługowe są poddawane częstszej  dezynfekcji. Osoby ćwiczące nie mogą wymieniać się osobistymi akcesoriami, takimi jak ciężarki, buty, uprząż do wspinaczki czy kaski. Pamiętamy również o dezynfekcji rąk przed i po zakończonych zajęciach.

Zobacz wideo Poranna joga Julii Wieniawy
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.