Camila Morrone nie wyobraża sobie tygodnia bez tych ćwiczeń. Celebrytka łączy cztery rodzaje treningów

23-letnia Camila Morrone wiele uwagi poświęca na ulubione treningi. Dzięki różnorodnym ćwiczeniom celebrytce łatwo utrzymać szczupłą sylwetkę. Jak wygląda jej ćwiczeniowa rutyna?

Camila Morrone 16 czerwca skończyła 23 lata. Obecna dziewczyna Leonardo DiCaprio uwielbia ćwiczenia, które pozwalają jej pozostać w formie. Celebrytka przyznaje też, że nie musi stosować restrykcyjnych diet. Zdrowe odżywianie weszło jej w nawyk. Jak zatem wygląda typowa dzienna rutyna Camili?

 

Ulubione ćwiczenia Camili Morrone

Dla Morrone priorytetem jest dobre samopoczucie oraz kondycja. Z tego względu Camila w ciągu tygodnia wybiera te treningi, które oprócz zaangażowania do pracy mięśni pomagają odprężyć się po wyzwaniach dnia codziennego. Celebrytka lubi od czasu do czasu poboksować, aby dać upust negatywnym emocjom:

Chodzę na boks trzy lub cztery razy w tygodniu. Dla zrównoważenia tych intensywnych ćwiczeń drugim częstym treningiem jest pilates

- skomentowała Morrone dla "Harper's Bazaar".  Kolejne miejsce na liście zajmuje joga, która odpręża ciało i umysł. Dzięki wykonywaniu poszczególnych asanów ciało jest niesamowicie rozciągnięte i zrelaksowane. Pasją Camili są również długie wędrówki w urokliwe miejsca Los Angeles. Morrone wyznała, że nie ma samochodu - woli wszędzie pójść pieszo.

Moja aplikacja na telefonie pokazuje mi, że naprawdę dużo przemieszczam się chodząc. Moim zdaniem to całkiem dobry pomysł na dbanie o siebie

Jak wygląda dieta Camili Morrone?

Szczupła sylwetka dziewczyny DiCaprio nie jest efektem wymagających diet. Camila stawia w codziennej diecie na warzywa i owoce. Morrone nie ma problemu z jedzeniem węglowodanów i przyznaje, że nigdy nie mogłaby zastosować rosnącej w popularność diety keto. Celebrytka pozwala sobie od czasu do czasu na smaczne przyjemności - ulubionym fast foodem gwiazdy jest pizza i porządna porcja makaronu.

Zobacz wideo JOGA w domu dla początkujących
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.