Rebel Wilson schudła już 18 kilogramów. Trener aktorki zdradził, co stoi za sukcesem jej metamorfozy

Ostatnie zdjęcia na Instagramie Rebel Wilson wywołay niemałe poruszenie. Aktorka wyraźnie schudła i przyznała, że chce raz na zawsze pożegnać nadprogramowe kilogramy. Nad przemianą gwiazdy czuwa trener personalny, który układa dla niej treningi.

40-letnia Rebel Wilson od kilku miesięcy przechodzi prawdziwą rewolucję. Aktorka postanowiła schudnąć. Według ekspertów "Daily Mail", gwiazda zrzuciła już 18 kilogramów. Na tym jednak nie poprzestaje i dąży do wymarzonych 75 kilogramów.

 

Rebel Wilson mocno schudła - aktorce pomaga trener personalny 

Aktorka przyznała się, że od wielu tygodni jej codzienna rutyna uległa sporej przemianie. Wilson postanowiła zrzucić zbędne kilogramy i rozpoczęła współpracę z trenerem personalnym. Instruktor opracował dla Rebel indywidualny program. Mimo pandemii koronawirusa Wilson dzielnie ćwiczyła, choć było to mocno utrudnione. Jak donosi "Daily Mail", trener Jono Castano Acero, zdradził, że gwiazda w tygodniu wykonuje treningi HIIT, mobilności oraz ćwiczenia z ciężarami. Tylko jeden dzień w tygodniu poświęca na regenerację. 

Jak efektywnie zrzucać zbędne kilogramy? 

Trener Wilson udzielił kilku wskazówek, które stosuje przy treningach z aktorką. Przede wszystkim ćwiczenia powinny trwać co najmniej 45 minut dziennie. Najlepszym sposobem na odchudzanie według Jono jest trening HIIT.

Dla większości klientów przygotowuję zestaw ćwiczeń z różnych figur. Krótkie serie intensywnych ćwiczeń cardio w połączeniu z treningiem siłowym to moja specjalność

- dodaje Acero. Instruktor podkreśla również wagę diety. Jeżeli zależy nam na zrzuceniu kilogramów, musimy tak układać posiłki, aby mieć deficyt kalorii. Innymi słowami, musimy spalać dziennie więcej kalorii, niż ich zjadamy.

Zobacz wideo Interwałowy trening odchudzający
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.