Joanna Moro odsłoniła ciało po ciąży. "Wraca do formy we własnym tempie"

Joanna Moro wrzuciła na Instagram zdjęcie, na którym pozuje w kostiumie kąpielowym. Aktorka bardzo szybko wraca do fromy sprzed ciąży. Ma na to sprawdzone sposoby.

Joanna Moro przez całą ciążę dbała o to, aby dostarczyć sobie odpowiednią dawkę ruchu. Po urodzeniu córeczki aktorka nie zwolniła tempa, starając się, aby jej sylwetka jak najszybciej wróciła do formy sprzed dziewięciu miesięcy. W jednym z ostatnich wpisów na Instagramie możemy zobaczyć efekty ćwiczeń.

 

Joanna Moro o powrocie do formy sprzed ciąży

Ciało kobiety po ciąży wymaga odpowiedniej regeneracji. Z tego powodu w odpowiednim czasie dobrze jest wrócić do treningów. Moro doskonale zdaje sobie sprawę, jak ważna jest aktywność fizyczna:

Wiem, że aby dobrze czuć się ze sobą, potrzebny jest ruch, więc cały czas staram się aktywnie żyć i to mi daje ogromną radość i energię. Nie wykonuję intensywnych treningów, ani nie ustawiam sobie dziennej normy. Powoli we własnym tempie ciało wraca do formy. Słucham siebie

- podkreśla aktorka.

Czy szybki powrót do szczupłej sylwetki Moro zawdzięcza diecie?

Wiele kobiet, chcąc szybko cieszyć się szczupłym ciałem po porodzie, decyduje się na restrykcyjne diety. Co na ten temat uważa Joanna?

Staram się na co dzień rozsądnie odżywiać, ale nie stosuję żadnej diety. Wiem, że zawsze muszę dostarczać organizmowi jak najwartościowszego paliwa, a teraz kiedy karmię - tym bardziej

- wyznała aktorka na Instagramie. Odpowiednia dieta jest jedną z najważniejszych rzeczy, na które powinny zwrócić uwagę świeżo upieczone mamy. Tylko wartościowe produkty gwarantują dostarczenie składników odżywczych, które z mlekiem matki dostanie również maluch.

Zobacz wideo Joanna Moro ćwiczy w domu z córką
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.