Home workout z Kasią Rain. Ten zestaw ćwiczeń idealnie sprawdzi się na szybki popołudniowy trening

Kasia Rain nie zwalnia tempa i wciąż zasypuje swoich fanów pomysłami na treningi. Ten prosty zestaw ćwiczeń bez probemu powtórzymy samodzielnie w domu - efekty gwarantowane.

Kasia Rain robi prawdziwą karierę, jako trenerka modelek. Celebrytka zasłynęła w Holandii, gdzie została oficjalną instruktorką od ćwiczeń w programie "Next Top Model". Polka cały czas prowadzi wiele lekcji treningowych na holenderskim rynku. Na Instagramie Polki znajdziemy wiele ciekawych ćwiczeń, które możemy włączyć do naszej domowej rutyny.

 

Kasia Rain zachęca do weekendowego treningu

Zestawy ćwiczeń Kasi nie należą do najlżejszych, możemy się jednak spodziewać po nich świetnych efektów. W zaprezentowanym na Instagramie wideo widzimy kilka figur, które wzmocnią nasze mięśnie, poprawią kondycję i pomogą w spaleniu zbędnych kalorii. 

Na każde z poniższych ćwiczeń masz 30 sekund. Wszystko powtarzasz w czterech rundach. Czas - start!

Burpees z przejściem

Stań prosto i zrób skok w górę. Następnie zejdź rękami po macie tak, aby przyjąć pozycję deski. Wykonaj pompkę i skokiem przełóż obie stopy na wysokość dłoni. Zrób wyskok w górę i powtórz to samo, wracając na drugi koniec maty.

Pajacyki w podporze przodem

Przyjmij pozycję deski, następnie wykonuj takie same ruchy nogami jak podczas tradycyjnych pajacyków. Ruch zakończ pozycją psa z głową w dół.

Burpees bez przejścia

Wykonaj klasyczne burpees. Rozpocznij od wyskoku, tak jak w pierwszym ćwiczeniu. Następnie wykonaj pompkę i pozostając w pozycji deski szybko wróć skokiem do pozycji stojącej.

Pajacyki w podporze przodem zakończone skokiem

Powtórz figurę z ćwiczenia drugiego, kończąc ruch podciągnięciem nóg w kierunku rąk za pomocą wyskoku.

Klasyczne pajacyki zakończone pompką

Wykonaj kilka szybkich pajacyków, a następnie zrób pompkę.

Wspinaczka górska

Przyjmij pozycję deski, a następnie przyciągaj kolana do rąk znajdujących się po przeciwnej stronie ciała

Zobacz wideo Model Body Workout. Trening wysmuklający nogi z Kasią Rain
Więcej o:
Copyright © Agora SA