Szczęśliwa Anna Lewandowska wróciła do ćwiczeń. "Pierwszy oficjalny trening, oczywiście za zgodą lekarza"

Anna Lewandowska z utęsknieniem czekała na ten dzień. Szczęśliwa trenerka wraca do ćwiczeń. Oczywiście wcześniej skonsultowała się z lekarzem.

Anna Lewandowska miesiąc temu po raz drugi została mamą. Po porodzie organizm kobiety wymaga czasu na odpowiednią regenerację. Ćwiczenia można włączyć do rutyny po odpowiedniej przerwie i konsultacji z lekarzem. Szczęśliwa Anna podzieliła się pozytywną energią potreningową na Instagramie - w końcu mogła wrócić do swoich ulubionych zajęć.

 

Anna Lewandowska miesiąc po porodzie wraca do ćwiczeń

Trenerka na wstępie uspokaja wszystkie instagramowe obserwatorki - po konsultacji z lekarzem, Lewandowska dostała pozwolenie na przeprowadzenie treningu. Pierwsze ćwiczenia, których podjęła się Anna były niezwykle proste i dopasowane do wolnego wkraczania do treningów po przerwie. Celebrytka spędziła na ćwiczeniach pół godziny i udostępniła swój plan treningowy, które mogą wykonać kobiety po porodzie.

Zestaw ćwiczeń Anny Lewandowskiej dla kobiet po urodzeniu dziecka

Jeśli połóg przechodzi prawidłowo, nasz lekarz może nam pozwolić na stopniowe wracanie do treningów. Lewandowska zaproponowała zestaw ćwiczeń, składający się z czterech prostych figur, które wykonujemy przez minutę w czterech rundach. W skład wchodzą:

  • Przysiady;
  • Głęboki siad pośladkami na piętach z przejściem do podporu zawieszonego przodem;
  • Przyciąganie łokci w leżeniu na brzuchu z uniesionymi nogami;
  • Spięcie brzucha z uniesionymi nogami pod kątem 90 stopni.

Po zakończeniu czterech rund powyższego planu, Lewandowska radzi, aby wykonać ćwiczenie polegające na wzmocnieniu dna miednicy oraz rollowanie. Trenerka podkreśla, aby przed rozpoczęciem ćwiczeń skontaktować się ze swoim lekarzem prowadzącym, a także, jeśli mamy taką możliwość, fizjoterapeutą i uroginekologiem. Specjaliści pomogą nam dobrać odpowiednie ćwiczenia i odpowiedzą na wiele nurtujących młode mamy pytań.

Zobacz wideo Kwarantanna u Lewandowskich: Klara ćwiczy z Robertem
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.