Anita Sokołowska podnosi poprzeczkę. Aktorka wspina się po pionowej ścianie! Gwiazda jest w doskonałej formie

Anita Sokołowska uwielbia wspinaczkę. Po długich treningach na ściankach w centrach sportowych, aktorka zdecydowała się zmierzyć z prawdziwą skałą.

Anita Sokołowska tęskniła za ulubionymi treningami. Po zniesieniu części obostrzeń z powodu koronawirusa, gwiazda mogła wrócić na ściankę (oczywiście zachowując specjalne zasady bezpieczeństwa). W miniony weekend aktorka postanowiła spróbować swoich sił na prawdziwej skale.

 

Anita Sokołowska zmierzyła się z prawdziwą skałką

Dla gwiazdy serialu "Przyjaciółki" ścianka wspinaczkowa to nie tylko sposób na efektywny trening fizyczny, lecz także psychiczny. Sokołowska udostępniła na Instagramie swoje przemyślenia związane z ćwiczeniami:

Wspinaczka uczy mnie wytrwałości, walki o każdy centymetr w górę lub w bok - i ten ruch nie musi być doskonały. Po prostu, o ten centymetr uczę się przesuwać granice niemożliwego - przesuwam swoje ograniczenia

- komentuje Sokołowska. Aktorka celnie zauważa, że walka ze swoimi słabościami na ściance pomaga w radzeniu sobie z problemami dnia codziennego:

To pięknie konweniuje z tym, nad czym pracuje w życiu - nad wiarą w siebie, nad byciem czujną, patrzeniem przed siebie bez strachu, nad zdjęciem z siebie poczucia potrzeby bycia doskonałym. To my sami sobie stawiamy ograniczenia

- dodaje gwiazda. Jak widać na załączonych zdjęciach, Anita naprawdę wkręciła się we wspinaczkę, która choć jest wymagającym sportem, sprawia jej dużo przyjemności.

Wspinaczka do trening dla duszy i ciała

Trening wspinaczki okazał się dla Anity idealnym sposobem na przezwyciężenie wielu trudności. Oczywistą zaletą takich ćwiczeń jest również wyrobienie świetnej kondycji - wejście na taką ściankę wymaga odpowiedniego przygotowania, nabrania wprawy oraz długich ćwiczeń nad formą. Trening czyni mistrza, a Sokołowska pokonuje swoje kolejne ograniczenia.

Zobacz wideo Weronika Rosati motywuje do ćwiczeń w domu
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.