Natalia Gacka motywuje kobiety do pracy nad ramionami. "Są one tak samo ważne i widoczne jak pośladki i uda!"

Szukasz sposobu na wyrzeźbienie ramion i brzucha? Natalia Gacka podzieliła się propozycją świetnego treningu, który skupia się na tych częściach ciała - wypróbuj koniecznie i ciesz się efektami.

Natalia Gacka zamieszcza na Instagramie ciekawe propozycje ćwiczeń z wykorzystaniem przydatnych akcesoriów, które wzbogacą nasze domowe treningi. Niedawno Natalia pokazała zestaw figur, które pomogą nam w wyrzeźbieniu brzucha oraz ramion. Gacka ćwiczy przy użyciu specjalnej gumy, wzmacniającej efekty wykonywanych ruchów.

 

Natalia Gacka zachęca do wypróbowania gumy treningowej 

Trenerka zaprezentowała zajęcia ze specjalną gumą treningową o dość nietypowym wyglądzie. Dlaczego Gacka wybrała takie akcesorium? 

Jest bardzo wytrzymała, dlatego polecam ją również mężczyznom ćwiczącym obecnie w domu. Czuć opór, oj czuć! Dzięki wypustkom można regulować poziom trudności. Jest przyjemna w dotyku, nie ślizga się i nie zwija. Wykonasz dzięki niej porządny trening zarówno górnych,  jak i dolnych partii, o brzuchu nie wspominając

- podkreśla Natalia. Polecana przez trenerkę guma doskonale się sprawdzi, jeśli chcemy zaprezentować wyrzeźbioną sylwetkę już latem. Gacka zachęca, aby treningowi przyjrzały się kobiety - która z nas nie chciałaby wyeksponować ładnych ramion i płaskiego brzucha? Udostępnione ćwiczenia skupiają się właśnie na tych częściach ciała.

Świetny trening Natalii Gackiej - tak wyrzeźbisz brzuch i ramiona

Trenerka w krótkim materiale wideo pokazała, w jaki sposób możemy wykorzystać gumy treningowe. Natalia zaprezentowała zestaw ośmiu ćwiczeń, które wykonujemy w trzech seriach. Każda figura skupia się na tym, aby odpowiednio rozciągać gumę, poprawiając wytrzymałość mięśni. Zwróciłyśmy szczególną uwagę  na następujące figury:

  • Ćwiczenie 1 (15 powtórzeń) - stań w lekkim rozkroku, gumę zaczep o stopy, złap ją rękoma, krzyżując ją w powietrzu. Pochyl plecy do przodu i staraj się rozciągać taśmę, jak najbardziej potrafisz, unosząc łokcie na zewnątrz.
  • Ćwiczenie 2 (15 powtórzeń) -  stań prosto, pozostań w rozkroku, taśma nadal zaczepiona o stopy. Tym razem rozciągaj taśmę, nie krzyżując jej oraz nie pochylając tułowia.
  • Ćwiczenie 3 (20 powtórzeń) - pozostając w tej samej pozycji, rozciągaj taśmę ruszając rękoma w taki sposób, jakbyś podnosiła sztangę.
  • Ćwiczenie 7 (20 powtórzeń) - połóż się na macie. Taśmę zaczep o stopy i ręce. Ruch polega na tym, aby w miarę swoich możliwości jak najbardziej napinać gumę.
Zobacz wideo Fitness fight na mięśnie brzucha
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.