Hilary Swank serwuje sobie niezły wycisk. Treningi aktorki to prawdziwe wyzwanie

Hilary Swank zrobi wszystko, aby pozostać w doskonałej kondycji. Aktorce niestraszne są wyczeprujące treningi na siłowni. Jakie ćwiczenia wykonuje najczęściej?

Hilary Swank wiele z nas kojarzy z roli w filmie "Za wszelką cenę". Już wtedy aktorka intensywnie ćwiczyła, aby jak najlepiej zobrazować swoją postać. Podczas trwania zdjęć Swank trenowała pięć godzin dziennie - niecodziennie wciela się w rolę początkującego boksera. Hilary cały czas pilnuje, aby jej terminarz treningowy był wypchany po brzegi. Jakie ćwiczenia znajdziemy w jej planie?

 

Treningi Hilary Swank to prawdziwy wycisk

Jak donosi magazyn "Red online" Hilary już od dziecka jest fanką fitnessu. Hilary wychowała się w rodzinie, gdzie sport odgrywał bardzo ważną rolę. Przed wybuchem pandemii aktorka regularnie odwiedzała siłownię, gdzie wykonywała bardzo intensywne treningi.

Podciągnięcia na drążku

Swank jest prawdziwą mistrzynią tego ćwiczenia. Gwiazda bez problemu podciąga się, unoszą głowę nad wysokość drążka, w dodatku z dzieckiem na plecach!

Trening siłowy

Hilary wie, jak powinny wyglądać odpowiednie zajęcia siłowe. Kiedyś jej głównymi ćwiczeniowymi zajęciami były koszykówka i pływanie. Obecnie spędza dużo czasu na siłowni, podnosząc hantle, korzystając ze specjalnego sprzętu oraz gum oporowych.

Korzysta z treningu obwodowego

Sesja treningowa aktorki składa się z kilku porządnych i wymagających ćwiczeń. Przykładową serią, którą wykonuje jest obwód składający się ze skoków na podwyższenie i podniesieniem w przysiadzie kettebell, pompek z użyciem piłki stabilizującej oraz przyciąganiu ciężarków w pozycji planku. W ten sposób ćwiczy wiele mięśni oraz stabilność całego ciała.

Tenis to zawsze dobry pomysł

To jedna z nowszych sportowych pasji aktorki. Swank zaczęła trenować tenis około czterech lat temu. Hilary przyznała, że teraz jest to jej mała obsesja. Kocha zajęcia i towarzyszące podczas gry poczucie rywalizacji.

Uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu

Bieganie, długie spacery, jazda na rowerze, korzystanie ze szlaków - Hilary to prawdziwa sportsmenka, która lubi łączyć różne formy aktywności. Pomiędzy kolejnymi zajęciami na siłowni Swank korzysta ze świeżego powietrza i udaje się na długie wędrówki. Oprócz poprawy kondycji to doskonały sposób na regenerację, wyciszenie i odpoczynku od codziennych obowiązków.

Zobacz wideo Sandra Kubicka poleca ćwiczenia ABS. 20 minut pomoże Ci w zbudowaniu mięśni brzucha
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.