Naomi Campbell unika tych trzech produktów. Osobisty szef kuchni gwiazdy zdradził szczegóły diety

Naomi Campbell wciąż zachwyca sylwetką i młodym wyglądem. 50-letnia modelka dużo trenuje i pilnuje odpowiedniej diety, aby utrzymać takie efekty.

Naomi Campbell mimo upływu lat wciąż pozostaje w znakomitej formie. Utrzymanie perfekcyjnej sylwetki nie jest łatwym zadaniem - modelka poświęca dużo czasu na ćwiczenia. Zdrowe odżywianie jest równie ważnym elementem życia Campbell. Jak zdradził jej osobisty szef kuchni, istnieją produkty, których musi unikać. Co więcej wiadomo na temat diety Naomi?

 

Szef kuchni Naomi Campbell zdradza szczegóły jej diety

Piękna sylwetka wymaga wyrzeczeń. Czego nie znajdziemy w menu Naomi? Sean John jest osobistym kucharzem modelki od ponad dziesięciu lat. John w rozmowie z magazynem "Page Six" ujawnił, że Naomi unika w diecie glutenu, nabiału oraz białego mięsa. W jej potrawach nie może z kolei zabraknąć dużej ilości różnych przypraw.

Naomi zawsze posiada własne zapasy w domowej spiżarni. Codziennie przygotowuję jej jeden bardzo zdrowy wegetariański posiłek z kuchni jamajskiej. Nawet podczas podróży samolotem Campbell ma ze sobą swoje jedzenie, przygotowane przeze mnie

- podkreślił kucharz. 

Dieta Naomi Campbell podczas pandemii

Nawet na czas koronawirusa modelka nie zrezygnowała ze zdrowego odżywiania i dań przygotowywanych przez Seana. John dostarczał Naomi gotowe posiłki. Po ponownym otwarciu restauracji gwiazda w dalszym ciągu korzysta z jego usług.

Zamawiając Campbell zawsze prosi o zrobienie czegoś, czego nie ma aktualnie w menu. Zawsze jest to proces twórczy

- zdradza Sean. Jamajski szef kuchni zaznacza, że w każdej potrawie Naomi musi znajdować się dużo przypraw. Sól i pieprz nie wystarczą - gwiazda uwielbia egzotyczne dodatki oraz pachnące zioła. 

Zobacz wideo Zosia Ślotała o swojej diecie: Próbuję nie jeść mięsa. "Jest ciężko znaleźć zamienniki"
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.