Sekrety treningów Jennifer Lopez - o ćwiczeniach wypowiedzieli się trenerzy wokalistki

Nie jest tajemnicą, że Jennifer Lopez dużo pracuje nad swoim wyglądem. Oprawa taneczna do występów wokalistki zawsze jest bogata w skomplikowane układy. W jaki sposób gwiazda dba o kondycję?

Jennifer Lopez w tym roku skończy 51 lat - dla piosenkarki czas się zatrzymał. Jej kondycja i figura są godne pozazdroszczenia. Celebrytka każdego dnia dba o to, aby zachować formę. Nawet podczas pandemii odbywa w domu intensywne treningi razem ze swoim narzeczonym. Jakie są sekrety ćwiczeniowej rutyny Lopez? Magazyn "Fox" zgromadził informacje, które o harmonogramie Jennifer podali jej trenerzy.

 

Treningi Jennifer Lopez to prawdziwy reżim

Lopez nie chodzi na skróty, doskonale zdaje sobie sprawę, że kondycja wymaga intensywnej pracy. Jennifer posiada dwóch trenerów: po jednym w Nowym Jorku i Kalifornii. David Krish oraz Tracy Anderson na zmianę pilnują ćwiczeniowego planu gwiazdy. Trenerzy mają na to różne ale skuteczne metody. Anderson według Lopez ma bardziej wyluzowane podejście. Jej treningi koncentrują się na ramionach, pośladkach, udach oraz rdzeniu. Do ćwiczeń zazwyczaj wykorzystuje obciążenie. Krish jest bardziej intensywny. Podczas zajęć miesza ze sobą trening obwodowy, podskoki, burpees, kickboxing oraz treningi HIIT.

Sekretny trening ABS Jennifer Lopez

Były trener gwiazdy Dodd Romero ujawnił, że opracował dla wokalistki specjalny plan ćwiczeń abs. Jak wygląda taki trening JLo? Romero zalecił celebrytce następujące ćwiczenia:

  • 50 podskoków;
  • 50 brzuszków;
  • 50 nachylonych przysiadów z obciążeniem o wadze 20 kilogramów.

Jennifer ma za zadanie wykonać powyższe ćwiczenia w trzech rundach, stopniowo zmniejszając liczbę powtórzeń. W drugiej rundzie wykonuje 35 powtórzeń, w ostatniej 21.

Pamiętaj o diecie

Konsekwentne ćwiczenia to jedynie część sukcesu gwiazdy. Lopez musi pamiętać również o odpowiedniej diecie. Niesamowitą zmianę przyniosło Jennifer wyłączenie z jadłospisu kofeiny. Wokalistka stawia teraz na żywność ekologiczną, ogranicza cukier i równoważy ilość wartościowego białka.

Zobacz wideo Model Body Workout. 10 rzeczy, które powinnaś wiedzieć o treningu dla modelek
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.