Simon Cowell codziennie rano wykonuje to ćwiczenie. "Trzy godziny przed wyjściem do pracy robię 150 powtórzeń"

Simon Cowell wywołał u fanów niemałe zdziwienie swoją metamorfozą. Juror ulubionych brytyjskich programów telewizyjnych schudł stosując specjalną dietę. Aby utrzymać efekt wciąż pilnuje zdrowego odżywiania oraz odpowiednich ćwiczeń.

Simon Cowell nie przestaje zaskakiwać. Po zrzuceniu pokaźnej liczby kilogramów nie zwalnia tempa i ciągle zwraca uwagę na to, by prowadzić zdrowy tryb życia. Juror brytyjskiej edycji "X-Factora" udowadnia, że sylwetkę można zmienić w każdym wieku. Za przemianą Cowella stoi... jego syn - to dla niego Simon postanowił wziąć się za siebie. Jak wygląda nowa rutyna prezentera?

 

Domowa rutyna Simona Cowella

Cowell stara się nie zaprzepaścić nowej sylwetki. Mężczyzna w rozmowie z magazynem "Hello" zdradził, że na trzy godziny przed wyjściem do pracy wykonuje... aż 150 pompek! Simon w udzielanym wywiadzie podkreślił, że nawet podczas domowej izolacji z powodu koronawirusa, pamięta o właściwym odżywianiu oraz odpowiednim treningu:

Obecnie ćwiczę nawet więcej, niż przed wybuchem pandemii. Poświęcam też dużo czasu na domowe gotowanie

- przyznał Cowell. Prowadzący show zaznaczył, jak ważna na ten czas okazała się rutyna. To dzięki niej potrafi zająć głowę i mniej stresować się obecną sytuacją. Simon pozostaje w kontakcie z przyjaciółmi, dzięki popularnym aplikacjom, a czas w domu poświęca rodzinie. 

Na zmiany nigdy nie jest za późno

Kiedy rok temu Cowell pokazał się w nowej odsłonie trudno było uwierzyć, że widzimy tego samego człowieka. Odpowiednia dieta pomogła mężczyźnie schudnąć ponad 27 kilogramów. Simon wyłączył z menu gluten, czerwone mięso, cukier, nabiał oraz chleb. Bardzo ważne okazało się również ograniczenie spożywania alkoholu. W dobraniu odpowiedniej diety Cowellowi pomogli specjaliści. Rok po zastosowaniu się do wytycznych producent telewizyjny może pochwalić się szczupłą sylwetką. Dodatkowe zmiany pod postacią wymagającego pompkowego treningu przyniosły doskonałe rezultaty.

Zobacz wideo Dwayne Johnson opowiada o swoim treningu
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.