Marta Linkiewicz postanowiła podjąć się treningowego wyzwania: Wyglądam dobrze, ale mogę jeszcze lepiej

Marta Linkiewicz jest przykładem na to, że odpowiednia motywacja może nam kompletnie odmienić sylwetkę. Zawodniczka Fame MMA zakochała się w ćwiczeniach. Teraz stoi przed nią kolejne wyzwanie.

Marta Linkiewicz przez wiele tygodni pracowała nad tym, aby zrzucić zbędne kilogramy. Obecnie figura celebrytki wygląda zupełnie inaczej niż jeszcze kilka lat temu. Linkiewicz stara się cały czas zerwać ze starym wizerunkiem i pokazać się światu z innej strony. Marta polubiła bardzo ćwiczenia, a teraz postanowiła rozpocząć współpracę z popularną trenerką osobistą. 

Zobacz wideo Marta Linkiewicz zaczyna współpracę ze znaną trenerką

Marta Linkiewicz zaczyna współpracę z Sylwią Szostak

Zawodniczka Fame MMA zdradziła fanom na Instagramie, że cały czas pilnuje sylwetki. Kolejnym krokiem w kierunku świetnej kondycji jest współpraca z jedną z najpopularniejszych polskich trenerek - Sylwią Szostak. Marta podkreśla:

Przede mną sześć tygodni ciężkiej, ale i przyjemnej pracy. Jestem zdeterminowana. Wiem, że wyglądam dobrze. Wiem też, że mogę wyglądać jeszcze lepiej. Bardzo cieszę się z nawiązania współpracy z panią Sylwią Szostak

- powiedziała Linkiewicz na InstaStories. Trzymamy kciuki za owocne treningi!

Marta Linkiewicz zaczyna trening od skakanki

Ćwiczeniowe wyzwanie Marta rozpoczęła od skoków na skakance, które świetnie działają na wiele mięśni całego ciała. Skoki mogą być dobrym sposobem na szybką i efektowną rozgrzewkę przed treningiem właściwym. Wbrew pozorom nie jest to niewymagające użycia odpowiedniej siły ćwiczenie.

Marta Linkiewicz o skokach na skakanceMarta Linkiewicz o skokach na skakance Marta Linkiewicz - Instagram

Marta próbuje zmotywować obserwatorki do wypróbowania takiego treningu, który przynosi wiele korzyści dla całego ciała. Skoki na skakance to nie tylko sposób na wzmocnienie mięśni, lecz także doskonałe ćwiczenie równowagi oraz postawy. Warto podjąć się podobnego wyzwania i zobaczyć, jakie efekty skakanka przyniesie dla naszej sylwetki.

Zobacz wideo Marta Linkiewicz pokazała kolejny intensywny trening przed Fame MMA
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.