Jessica Mercedes przechodzi na tę samą dietę, którą stosowała Adele. Blogerka uspokaja: Nie martwcie się!

Jessica Mercedes zapowiedziała na Instagramie, że przechodzi na dietę, która stała się wyjątkowo popularna dzięki Adele. Czy zastosowanie tak drastycznej zmiany w odżywianiu jest dla blogerki bezpieczne?

Jessica Mercedes postanowiła wziąć się za swoją sylwetkę podczas panującej pandemii i przymusowego pobytu w domu. Przez wiele tygodni śledzimy jej postępy w kuchni a także nową ćwiczeniową rutynę. Blogerka wyznała na InsaStories, że planuje wypróbować dietę, którą stosowała Adele. 

Zobacz wideo Jessica Mercedes przechodzi na dietę Adele

Jessica Mercedes przechodzi na dietę, którą stosowała Adele

Celebrytka stwierdziła, że chce spróbować czegoś nowego a ciekawi ją bardzo, jakie efekty może przynieść najpopularniejszy model żywieniowy ostatnich tygodni. Dieta sirtfood zyskała ogromny rozgłos po tym, jak media ogłosiły, że była stosowana przez Adele. To dzięki niej piosenkarka miała przejść tak niesamowitą metamorfozę. 

Przechodzę na dietę sirt na chwilę. Zobaczymy, ile dam radę. Nie martwcie się, nie zamierzam być na takiej diecie długo. Pewnie zastosuję ją tylko dzisiaj i jutro. Czasem dobrze jest coś zmienić

- uspokaja swoje zaniepokojone fanki Jessica. Mamy nadzieję, że Mercedes rozważnie podejdzie do tematu i rzeczywiście nie przedłuży pobytu na tak wymagającej diecie.

Na czym polega dieta sirtfood?

W ramach przypomnienia - dieta sirutinowa przede wszystkim skupia się na dostarczaniu do organizmu grupy specjalnych białek o nazwie sirutiny, które są odpowiedzialne za regulację metabolizmu, szybsze spalanie nadprogramowej tkanki tłuszczowej oraz prawdopodobnie mają wpływ na procesy starzenia się naszych komórek. Na początkowych etapach diety sirtfood mocno obniżana jest dzienna dawka kalorii, która w pierwszym dniu wynosi jedynie 1000 kcal. Tego dnia nasz jadłospis składa się z zielonych soków oraz jednego posiłku, składającego się z listy produktów, które są dozwolone przy takim sposobie odżywiania. 

Zobacz wideo Jessica Mercedes zrobiła szybką sałatkę z kozim serem
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.