Domowy trening Kate Beckinsale. Te ćwiczenia aktorka wykonuje codziennie. Niezły wycisk, ale dla takich efektów warto

Nie bez powodu Kate Beckinsale została gwiazdą okładki kwietniowego amerykańskiego wydania "Women's Health". Kondycja i figura aktorki robią ogromne wrażenie. Kate bardzo dużo ćwiczy - tak wygląda jeden z jej domowych treningów.

Kate Beckinsale prowadzi niezwykle aktywny tryb życia, dzięki czemu jest wysportowana, bardzo szczupła i niesamowicie rozciągnięta. Aby osiągnąć tak dobrą kondycję, Beckinsale ćwiczy co najmniej sześć razy w tygodniu. Przez panującą pandemię nie jest w stanie odwiedzić siłowni, dlatego też bardzo dużo trenuje w domowym zaciszu.

 

Domowy trening Kate Beckinsale

Trzy ulubione formy aktywności Kate to joga, fitness na trampolinach oraz 40-minutowy trening całego ciała z jedynie z wykorzystaniem maty treningowej. Jakie ćwiczenia wykonuje Beckinsale? Rąbka tajemnicy ujawnił trener personalny gwiazdy Brad Skinsid, przygotowując dla "Women's Health" zestaw figur, inspirowanych wspólnymi treningami z Kate. Poniższe ćwiczenia wykonaj w trzech rundach.

  • Wykroki do przodu - Rozstaw nogi na szerokość bioder. Zrób wykrok nogą w przód, pamiętając o prostych plecach. Ręce puść luzem przy ciele. Zrób 10 powtórzeń - po pięć na każdą nogę.
  • Wykroki do tyłu - Figura polega prawie dokładnie na powtórzeniu ruchów z ćwiczenia pierwszego. Jedyną różnicą jest to, że odstawiamy nogę do tyłu. Robimy kolejnych 10 powtórzeń, tak samo po 5 na każdą stronę.
  • Pajacyki - zrobienie 25 pajacyków w szybkim tempie przy napiętym brzuchu naprawdę nie jest takie proste. Zróbcie i przekonajcie się sami.
  • Unoszenie się na palcach przy napiętej łydce - może brzmi prosto, ale prawidłowe wykonanie tego ćwiczenia powoduje prawdziwe uczucie palenia w łydkach. Rozstaw nogi na szerokość bioder. Zegnij lewe kolano i unieś lekko lewą stopę z podłogi. Przesuń ciężar ciała na prawą stopę i oderwij prawą piętę od ziemi, aż staniesz na palcach. Pilnuj wyprostowanych pleców. Zrób 25 powtórzeń i zmień nogi.
  • Deska - nie mogło zabraknąć tego ćwiczenia. To doskonały sposób na wzmocnienie wielu partii mięśni jednocześnie. Postaraj się wytrzymać jak najdłużej. Trzymaj ciało w linii prostej, oprzyj ciężar na przedramionach.

Trener Kate doradza, aby po każdym ćwiczeniu robić minutową przerwę. Po zakończeniu całego obwodu zrób sobie dłuższą pięciominutową pauzę, napij się wody i do dzieła!

Zobacz wideo Odchudzanie full body workout
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.