Cristiano Ronaldo podczas domowej izolacji nie zwalnia tempa. To czas treningów i pilnowania diety: Pozostańmy silni

Cristiano Ronaldo nieustannie pilnuje swojej kondycji. Przymusowe siedzenie w domu nie może być wymówką od ćwiczeń. Piłkarz cały czas przestrzegał intensywnego harmonogramu.

Cristiano Ronaldo, jako zawodowy sportowiec, nie mógł sobie pozwolić na chwilę przerwy od ćwiczeń. Systematyczny, porządny trening jest dla piłkarzy niezwykle ważny, aby pozostać w odpowiedniej formie. Ronaldo ćwiczył w domowym zaciszu, a jego sportowe zmagania często z chęcią obserwowały dzieci. Cristiano przestrzegał również specjalnej diety, aby dostarczać wszystkie niezbędne dla ciała składniki.

 

Cristiano Ronaldo trenuje podczas domowej izolacji

Gwiazda klubu Juventus ma szczęście posiadać w domu własną siłownię. Z tego względu jego ćwiczeniowa rutyna nie różniła się aż tak bardzo od klasycznych zajęć, które odbywał z innymi członkami klubu. Dzięki wyposażeniu Cristiano na spokojnie mógł trenować wszystkie partie mięśni. Jak podaje "Sporting News" gwiazda spędzała dużo czasu na treningu oporowym. Poza siłownią Ronaldo jeździł na rowerze stacjonarnym, co pomaga w utrzymaniu odpowiedniej kondycji mięśni nóg

Przestrzeganie diety nawet na czas pobytu w domu

Nawet bez spotkań w klubie oraz na zawodach, piłkarze są zobowiązani do pilnowania właściwej diety. W jadłospisie Ronaldo przeważa białko, które jest niezwykłym ważnym składnikiem dla sportowca - od niego zależy odpowiednia budowa mięśni. Dlatego w menu Cristiano królują ryby i jajka, a także chude mięso. Piłkarz je również dużo warzyw i świeżych owoców. Zawsze ma przy sobie butelkę wody - jej prawidłowa ilość w organizmie odpowiada za wiele ważnych procesów, w tym zapewnia prawidłowy metabolizm. Ronaldo wyznał też, że zwykle jada dziennie sześć mniejszych posiłków - w ten sposób zawsze jest najedzony i pełen niezbędnej energii.

Zobacz wideo Georgina Rodriguez chciała pokazać, jak ćwiczy. Całe show skradła córka Cristiano Ronaldo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.