Kourtney Kardashian zdradziła, jak wygląda jej trening podczas domowej izolacji. Celebrytka wykonuje aż 100 brzuszków!

Kourtney Kardashian podzieliła się swoim obecnym planem treningowym. Domowa izloacja wszystkim dała się we znaki. Celebrytka nie zaprzestała jednak swojej ćwiczeniowej rutyny, która obecnie składa się z kilku prostych, ale wymagających figur.

Kourtney Kardashian udowodniła, że nie potrzebuje siłowni, aby utrzymać swoje ciało w formie. Celebrytka postanowiła zdradzić, jakie akcesorium treningowe jest nieodłącznym elementem jej domowych ćwiczeń. Tajną bronią Kourtney jest... skakanka.

 

Tak wygląda domowa rutyna Kourtney Kardashian

Skakanka może być naprawdę wymagającym elementem naszego treningu. Kardashian dzięki ćwiczeniom z jej wykorzystaniem wzmacnia mięśnie nóg oraz wytrzymałość całego organizmu. Jak dokładnie wygląda jej rozkład zajęć?

  • 5-minutowa sesja skakania na skakance (czyli około 500 podskoków);
  • 25 pompek;
  • 5-minutowa skakanka;
  • 25 przysiadów;
  • 5-minutowa skakanka;
  • 100 brzuszków;
  • 5-minutowa skakanka.

Między poszczególnymi ćwiczeniami nie wykonujemy przerwy. Po zakończeniu całego obwodu, pozwalamy sobie na minutową przerwę, rozluźnienie mięśni, wypicie kilku łyków wody. Następnie zaczynamy kolejny obwód, których w sumie wykonujemy cztery. 

Korzyści z włączenia skakanki do treningów

Niech nas nie zmyli fakt, że skakanka kojarzy się z dzieciństwem i szkolnymi zabawami. To naprawdę bardzo efektywny trening dla całego ciała. Wykonując skoki ze skakanką wzmacniamy mięśnie nóg oraz pośladków. Regularne skakanie to jeden z lepszych sposobów na płaski brzuch. Na początku przygody ze skakanką bardzo szybko zdamy sobie sprawę z tego, w jakiej formie jest nasza kondycja - poprawne wykonywanie kilkuset powtórzeń wcale nie jest prostą sprawą. W nagrodę za systematyczny trening zyskamy wzmocnienie całego ciała, brak oponki na brzuchu i wysmuklone ramiona - naprawdę warto spróbować!

Zobacz wideo Fitness fight na mięśnie brzucha
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.