Karolina Pisarek zdradziła szczegóły swojej diety. Ile kalorii może spożywać jako modelka?

Karolina Pisarek uchyliła rąbka tajemincy i podała kilka szczegółów z diety, którą stosuje jako modelka. Celebrytka zdradziła liczbę spożywanych kalorii i co najchętniej zjada w ramach tzw. "cheat meals".

Karolina Pisarek pracując w modelingu musi uważać na to, co znajduje się na jej talerzu. W niedawno dodanym InstaStories zwyciężczyni jednej z edycji "Top Model" ujawniła wiele szczegółów, w jaki sposób udaje się jej przestrzegać diety. Ile celebrytka spożywa dziennie kalorii?

 

Karolina Pisarek podała szczegóły swojej diety

Modelka w relacji na Instagramie odpowiedziała na wiele pojawiających się pytań, dotyczących odżywiania, którego się trzyma jako modelka. Karolina zdradziła, że stara się nie przekraczać porcji 1500 kalorii dziennie. W jaki sposób jej się to udaje?

Pisarek używa specjalnej wagi do jedzenia, a także sprawdza kaloryczność kupowanych produktów w Internecie. Celebrytka przyznała również, że nie może sobie odmówić tzw. "cheat meals" pod postacią burgera z sałatą, na którego pozwala sobie raz na dwa tygodnie. Przypomnijmy, że Karolina cierpi również na niedoczynność tarczycy, co powoduje, że musi szczególnie uważać na skład wielu produktów, a także niektóre w ogóle z diety wyłączyć. W jadłospisie modelki nie znajdziemy też glutenu

Karolina Pisarek o swojej rutynie treningowej

Karolina bardzo dba o swoje ciało, co wiąże się również z dopilnowaniem ćwiczeń w odpowiedniej ilości. Pisarek chętnie ćwiczy jogę, jeździ na rolkach oraz korzysta z siłowni, której obecnie nie odwiedza ze względu na panującego koronawirusa. Celebrytka próbowała również swoich sił w boksie oraz zajęć z personalną trenerką, która nauczyła modelkę, jak wykorzystywać podczas ćwiczeń m.in. taśmę oporową, która podnosi efektywność wykonywanych treningów

Zobacz wideo Karolina Pisarek rusza z nowymi treningami
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.