Jessica Alba ujawniła, jak wygląda jej trening. Gwiazda wykorzystuje podczas ćwiczeń gumy oporowe. Jest moc!

Jessica Alba ceni sobie aktywny tryb życia. Aktorka jeszcze przed przymusową domową izolacją, razem z przyjaciółką i trenerem, nagrała wideo ze swoimi ulubionymi ćwiczeniami. Teraz pokazuje efekty współpracy.

Jessica Alba pozostaje bardzo aktywna fizycznie, nawet podczas ostatnich tygodni spędzonych w domu. Na Instagramie gwiazdy pojawiło się nagranie, nad którym pracowała jeszcze przed wybuchem pandemii. Zaprezentowane wideo przedstawia ulubione i najskuteczniejsze ćwiczenia, które znajdują się treningowej rutynie Alby.

 

Jessica Alba zdradziła, jak wygląda jej intensywny trening

Aktorka opublikowała na Instagramie zajawkę wideo, na którym pojawiły się fragmenty ze wspólnego treningu z przyjaciółką Jessiki. Obie panie dzielnie ćwiczyły pod czujnym okiem trenera personalnego. "Booty-Blasting", bo tak nazywa się zestaw zaproponowanych figur, to ćwiczenia bardzo wymagające, choć możliwe do samodzielnego powtórzenia w domu. Porządnie się przy nich zmęczysz, ale dla takich efektów naprawdę warto! Do zajęć potrzebujesz kawałka przestrzeni oraz taśm treningowych. Jak wyglądał intensywny trening Jessiki? Na krótkim wideo wyłapujemy następujące figury:

  • przysiady z utrzymaniem naciągniętej gumy oporowej;
  • wymachy nogą w bok, naciągając przy tym taśmę;
  • wyskoki;
  • deska, połączona z podnoszeniem ciężarków (jeśli nie posiadasz sprzętu, możesz wykorzystać w ich roli np. butelki z wodą);
  • napinanie taśmy w przysiadzie, połączone z marszem, zachowując tę pozycję.

Trener Jessiki pamiętał oczywiście o prawidłowej rozgrzewce przed właściwą częścią zajęć, którą obejrzymy na kanale YouTube aktorki. Jessica razem z Lizzy wykonały razem pajacyki, wypady nogą w tył, zakończone wyskokiem (po 10 powtórzeń na każdą nogę) a na zakończenie rowerek górski. Ćwiczenia rozgrzewające powtarzamy w dwóch kolejnych rundach. 

Zobacz wideo Marzą ci się uwydatnione mięśnie brzucha? Wypróbuj treningu Fitness Fight
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.