Koktajl, który pobudzi nas bardziej niż kawa? Wypróbuj orzeźwiający napój wg przepisu Anny Starmach

Rankiem często sięgamy po coś, co pomoże na energiczne rozpoczęcie dnia. Czy to możliwe, żeby coś nas pobudziło bardziej, niż kubek aromatycznej kawy? Ania Starmach udowadnia to swoją najnowszą propozycją na orzeźwiający koktajl.

Anna Starmach zdaje sobie sprawę, że nasze poranki bywają trudne i potrzebują dodatkowej porcji energii na właściwe pobudzenie. Z tego względu najczęściej sięgamy po kubek gorącej kawy. Starmach w najnowszym odcinku "Superfoody na co dzień" zdradziła, co nam doda zdecydowanie więcej energii, niż klasyczne espresso!

Pobudzający koktajl Anny StarmachPobudzający koktajl Anny Starmach Purella

Anna Starmach zdradza przepis na pobudzający koktajl

Z kolejnego odcinka programu Starmach na platformie YouTube dowiemy się, z czego przygotować fantastyczny pobudzający koktajl. Jurorka programu "MasterChef" poleca napój z dodatkiem coraz bardziej popularnego superfoodsa, czyli aromatycznej macy. Składnik jest pochodzenia roślinnego i posiada niezwykle dużo wartości odżywczych.

Ten koktajl to hit w Los Angeles właśnie dlatego, że lepiej pobudza i dodaje więcej energii, niż kawa! Jest tam pity, jako zamiennik kawy i z całą pewnością pokochały go gwiazdy, dlatego warto choć raz spróbować koktajlu z dodatkiem macy.

Maca BIO z linii Purella Superfoods to maca pochodząca z Peru o słodkawym orzechowym smaku. To idealne wzbogacenie diety. Przez Inków, rdzennych Amerykanów, zwana jest "darem od Boga". Maca  zawiera tylko naturalnie występujące cukry. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w superfoodsie znajdziemy wysoką zawartość błonnika pokarmowego.

Przepis na koktajl Ani Starmach z dodatkiem macy

Koktajl z gruszką i macą

Składniki:

  • 2 gruszki;
  • 1 banan;
  • wanilia;
  • 1 łyżka macy;
  • szklanka mleka kokosowego.

Przygotowanie: wszystkie składniki dokładnie zblenduj, w razie potrzeby dodaj więcej mleka.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.