Katarzyna Cichopek wykorzystuje czas w domu na treningi: Nie odpuszczam, cisnę!

Katarzyna Cichopek stwierdziła, że część dodatkowego czasu w domu poświęci na treningi. Aktorka nie odpuszcza i daje z siebie wszystko. Z zaangażowaniem wykonuje kolejne powtórzenia.

Nadprogramowa ilość czasu spędzonego w domu może dać się we znaki. Wiele celebrytów postanowiło jednak pokazać, że izolacja na czas pandemii może być świetnym momentem na nadrobienie zaległości w ćwiczeniach. Do grona aktywnych gwiazd dołączyła Katarzyna Cichopek.

Katarzyna Cichopek - treningKatarzyna Cichopek - trening Katarzyna Cichopek - Instagram

Katarzyna Cichopek nie odpuszcza treningów

Wystarczą mata, kawałek podłogi, ulubiony trening online i dobre chęci. Aktorka motywuje instagramowych obserwatorów do aktywnego trybu życia, nawet na czas pandemii. Domowa izolacja nie jest dobrą wymówką od ćwiczeń - nawet na kilku metrach kwadratowych możemy przeprowadzić udany trening.

Nie odpuszczam cisnę! Podobno pozytywnie zakończona izolacja to taka, gdzie albo nauczysz się czegoś nowego, albo nie odpuszczasz swoich nawyków

- podkreśla Katarzyna. Na InstaStories Cichopek widzimy, jak aktorka z zaangażowaniem wykonuje kolejne powtórzenia popularnych pajacyków - to dobre ćwiczenie na rozgrzanie ciała przed treningiem właściwym. 

Domowe treningi sposobem na utrzymanie kondycji

Aby pozostać w formie nie musimy korzystać jedynie z zajęć na siłowni. w obecnym momencie, skupmy się na sposobach, które umożliwiają wykonywanie ulubionych ćwiczeń w domu. Internet to niewyczerpalne źródło inspiracji - znajdziemy zajęcia na YouTube (jeśli szukasz ciekawych propozycji, zobacz, które przykuły naszą uwagę), Instagramie oraz stronach popularnych trenerek. Motywującą propozycją są również ćwiczenia online z instruktorami, prowadzone na żywo przez popularne platformy. Do większości zajęć nie potrzebujemy sprzętu - w naszym wyposażeniu powinna się znaleźć jedynie mata.

Zobacz wideo Karolina Gilon pokazuje ćwiczenia, które możesz wykonać w domu
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.