Trening Josepha Baena. Tylko spójrzcie na te mięśnie! Syn Schwarzeneggera pochwalił się wyrzeźbionymi plecami

Joseph Baena pokazał, w jaki sposób ćwiczy mięśnie pleców. Muskulatura syna popularnego kulturysty robi ogromne wrażenie. Obserwatorzy pytają - Arnold, czy to ty?

Joseph Baena pręży mięśnie na swoim balkonie, ćwicząc plecy na domowej siłowni. Obserwatorzy syna Arnolda Schwarzeneggera nie mogą uwierzyć, jak bardzo Joseph przypomina swojego ojca z czasów młodości. Jego umięśniona figura wygląda prawie identycznie, jak sylwetka aktora, gdy miał około 22 lat. 

 

Joseph Baena trenuje na domowej siłowni

Syn popularnego kulturysty poświęca czas podczas domowej izolacji na ćwiczenia. 22-latek zachwyca umięśnionym ciałem i pokazuje na filmiku zamieszczonym na Instagramie, w jaki sposób ćwiczy mięśnie pleców. Baena podnosi ciężary, umieszczone na specjalnej maszynie, którą znajdziemy na wyposażeniu siłowni. Fani młodzieńca nie kryją zachwytu nad jego sylwetką oraz podobieństwem do popularnego ojca:

Wow, tym właśnie są dobre geny. Jesteś wybrańcem!
Ten trening to prawdziwy wycisk dla mięśni pleców.
Jesteś coraz bardziej podobny do Arnolda.
To żywa kopia Schwarzeneggera!

- czytamy pod zamieszczonym przez Josepha nagraniem. Trzeba przyznać, że umięśniona sylwetka i kondycja chłopaka robią ogromne wrażenie! Jak myślicie, ile kilogramów wycisnął Baena?

Joseph Baena coraz bardziej przypomina znanego ojca

Baena jest nieślubnym dzieckiem Schwarzeneggera. Arnold ma niesamowitą więź z Josephem, panowie często spędzają razem czas na treningach. Ojciec pomaga ustawiać zajęcia i dobierać odpowiednie treningi. Joseph i Arnold często pozują razem do zdjęć. Młody chłopak wywołał ogromne poruszenie w sieci, odtwarzając zdjęcie Schwarzeneggera sprzed lat, potwierdzając tym samym niesamowite podobieństwo. 

Zobacz wideo Trenuj w domu górne partie ciała - te ćwiczenia poleca Karolina Gilon
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.