Tak trenuje Georgina Rodriguez. Partnerka Cristiano Ronaldo zaprezentowała figurę. Fani zachwyceni

Cristiano Ronaldo pilnuje kondycji nawet podczas domowej izolacji. Partnerka piłkarza poszła w ślady ukochanego i podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie nagraniem z treningu.

Georgina Rodriguez wie, w jaki sposób utrzymać piękną sylwetkę i jędrną skórę. Jedna z najpopularniejszych WAGs daje z siebie wszystko nawet podczas domowych treningów. Na Instagramie pojawiło się krótkie nagranie, na którym możemy zobaczyć, w jaki sposób ćwiczy pośladki.

 

Georgina Rodriguez ćwiczy na domowej siłowni

Na wrzuconym przez Georginę nagraniu widzimy, jak podnosi ciężary, jednocześnie robiąc przysiady,  wykorzystując do ćwiczenia treningową ławeczkę. Taka figura wykonana poprawnie z odpowiednim obciążeniem zadziała nie tylko na pośladki, lecz także ramiona, nogi oraz brzuch. Pamiętajmy, aby napiąć mięśnie brzucha i utrzymywać proste plecy. Obserwatorzy Rodriguez od razu zwrócili uwagę na zachwycającą sylwetkę celebrytki:

Wow, świetny trening!
Piękna.
To wysportowane ciało, jest ogień!

- czytamy w komentarzach pod nagraniem. Trzeba przyznać, że jej sylwetka prezentuje się naprawdę świetnie! 

Georgina Rodriguez ma swój sposób na zadbaną sylwetkę

Dla narzeczonej Cristiano Ronaldo oprócz ćwiczeń bardzo ważna jest odpowiednia dieta. Georgina jada dziennie około pięciu posiłków. Śniadanie zwykle składa się z omletu, owoców oraz kawy. Obiad, który jest najważniejszym daniem dla Rodriguez w ciągu dnia, to porcja warzyw, makaron oraz sekretny składnik - grillowane mięso, dzięki któremu celebrytka zachowuje równowagę poziomu tłuszczu w organizmie. Kolacja to powtórka z obiadu - z zachowaniem odpowiednio mniejszej porcji. W ciągu dnia między treningami Georgina sięga po świeże owoce i drugą kawę z mlekiem, oczywiście bez laktozy.

Zobacz wideo PODNIEŚ POŚLADKI W 10 MINUT
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.