Joanna Moro tęskni za zimnymi kąpielami. Aktorka rzuca swoim fanom wyzwanie i proponuje morsowanie... w wannie

Joanna Moro wzbudzała spore kontrowersje zażywając kąpieli w zimnej wodzie będąc w ciąży. Teraz udowadnia, że morsowanie nie jest szkodliwe. Na czas domowej izolacji aktorka proponuje zimne kąpiele w wannie.

Joanna Moro podzieliła się ze swoimi obserwatorami na Instagramie pomysłem, jak w prosty sposób zrelaksować się, jednocześnie hartując organizm, podczas domowej izolacji. Aktorka zachęca fanów do wzięcia udziału w wyzwaniu.

 

Joanna Moro namawia do morsowania w domu

Każdy z nas spędza czas domowej izolacji, tęskniąc za możliwością wyjścia z domu i poddaniu się ulubionym zajęciom. Nie inaczej jest z Joanną Moro, której brakuje między innymi ulubionych zimnych kąpieli. Aktorka znalazła jednak na to sposób:

Przyznam, że strasznie mi brakuje tego życia, tych emocji, aktywności sprzed pandemii! Dlatego postanowiłam wspólnie z Wami zanurzyć się w wannie z najzimniejszą wodą, jaką macie

- czytamy na Instagramie Joanny. Czy dużo obserwatorów Moro podejmie się rzuconego przez aktorkę wyzwania?

Joanna Moro morsowała w ciąży

Przebieg ciąży Moro wzbudził wiele kontrowersji, ze względu na zażywane przez nią zimne kąpiele. Joanna zapewniała wszystkich, że nie ma w tym nic niebezpiecznego dla przebiegu rozwoju dziecka, co jeszcze raz podkreśliła na Instagramie:

Zażywałam zimnych kąpieli przez całą ciążę. Świetnie się czułam i moja córeczka też się bardzo dobrze dziś czuje. Pamiętam, że fakt bulwersował wiele osób. Temat ten wzbudzał mnóstwo emocji, często z niewiedzy. Otóż ja i moja córeczka jesteśmy dowodem na to, że można i nie trzeba się bać morsowania w ciąży

- komentuje aktorka. Pod wpisem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy osób, które chwalą postawę Moro:

Warto rozwinąć temat - zdecydowanie. Fajnie też by było podać jakieś sensowne źródła, skąd czerpać wiedzę na ten temat. Jak się przygotować i od czego zacząć. W internecie, jak wiadomo, informacji mnóstwo, ale które prawdziwe - też trzeba wiedzieć.
Chcę zacząć morsować i chętnie się dowiem od czego zacząć i jak się przygotować

- czytamy pod nowym wpisem Joanny Moro. 

Zobacz wideo Joga z MyFitness w domu dla początkujących
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.