Rozciągnięta Weronika Rosati udostępniła swój domowy trening. Wystarczy ci mata do ćwiczeń i kawałek podłogi

Weronika Rosati aktywnie wykorzystuje domową izolację, poświęcając czas córce i ulubionym aktywnościom. Nie zabrakło też czasu na trening. Ćwiczenia aktorki są proste do powtórzenia.

Weronika Rosati, tak jak wiele polskich gwiazd, udostępniła na Instagramie swój sposób na trening. Podczas wykonywania ćwiczeń na macie w tle oglądała jeden z ulubionych filmowych klasyków. Figury pokazywane przez Rosati są proste do powtórzenia w domu.

Zobacz wideo Weronika Rosati motywuje do ćwiczeń w domu

Weronika Rosati ćwiczy w domu

Aktorka podzieliła się krótkim materiałem wideo, na którym widzimy przyspieszoną sesję ćwiczeń. Rosati wykonuje elementy jogi i stretchingu. Połączenie figur z zakresu tych dwóch dziedzin świetnie się sprawdza podczas domowej sesji treningowej. W ten sposób panujemy nad kondycją, rozciągamy mięśnie i niwelujemy powstające w ciele napięcie. Dodatkowo takie ćwiczenia pomogą nam w rozluźnieniu przykurczonych mięśni, jeśli pracujemy przez wiele godzin w pozycji siedzącej.

Oprócz sesji rozciągającej, na nagraniu Weroniki możemy zobaczyć popularne ćwiczenia na nogi oraz pośladki i brzuch. Odpowiednia liczba powtórzeń polecanych ćwiczeń wykonywana systematycznie wzmocni poszczególne partie mięśni.

Weronika Rosati próbowała swoich sił na siłowni

Jeszcze przed wybuchem pandemii i wyjazdem do Stanów, Rosati często odwiedzała siłownię. Do wspólnych treningów namówiła ją młodsza koleżanka z planu serialu "Zawsze Warto", Julia Wieniawa. Obie panie co pewien czas wrzucały wspólne zdjęcia i nagrania z treningów, które wyglądały na dość intensywne. Rosati z Wieniawą wykonywały kolejne powtórzenia pod czujnym okiem popularnego wśród gwiazd trenera, Tadeusza Gauera.

Jak widać po najnowszych InstaStories, Rosati nie zrezygnowała na czas domowej izolacji z treningów. Jej wideo motywuje do tego, aby rozpocząć indywidualne treningi, które możemy przeprowadzić z pomocą wielu darmowych zajęć online.

Zobacz wideo Julia Wieniawa i Weronika Rosati razem trenują na siłowni
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.