Shanna Moakler zdobyła się na poważne wyznanie. Jej nadwaga była skutkiem przyjmowania hormonów i zajadania stresu

Była Miss Nowego Jorku, Shanna Moakler, niedawno zrzuciła ponad 18 kilogramów. Gwiazda przyznała się, z czego wynikały jej kłopoty z utrzymaniem prawidłowej wagi.

Shanna Moakler w 1995 roku zdobyła tytuł miss Nowego Jorku i wicemiss Stanów Zjednoczonych. Pracując jako modelka musiała nieustannie pilnować swojej sylwetki. Dziś Shanna ma 45 lat, a niedawno mierzyła się z poważnymi problemami z wagą. Niedawno pokazała na Instagramie zdjęcia, ukazujące jej metamorfozę. Jak zmieniło się ciało byłej modelki?

 

Niewłaściwa diagnoza i stres przyczynami nadwagi

Moakler przyznała, że zbyt wysoka waga miała dwie przyczyny. Po pierwsze, od pewnego czasu przyjmowała hormony, które niepotrzebnie przepisał jej lekarz, przy postawieniu błędnej diagnozy. Nieprawidłowy dobór leków spowodował niekontrolowany przyrost masy ciała. Po drugie, Shanna, mimo ćwiczeń, dostarczała ciału zbyt wiele kalorii:

Zajadałam stres związany z problemami w związku

- wyznała była modelka dla magazynu "Hollowood Life". Po konsultacji ze specjalistami i dietetykiem Shanna postanowiła wziąć się za siebie. 

Metamorfoza Shanny Moakler

Zmotywowana modelka przeszła na ułożoną przez specjalistę dietę oraz regularnie odwiedzała siłownię. Po konsultacji z lekarzem zrezygnowała również z przyjmowania niepotrzebnych hormonów. Na efekty nie musiała długo czekać; waga zaczęła systematycznie spadać. Dzisiaj Moakler wciąż pilnuje wszystkich zaleceń i pokazuje zdjęcie porównawcze w tym samym stroju, jak zmieniło się jej ciało. Podczas metamorfozy zrzuciła ponad 18 kilogramów i znowu czuje się sobą. Teraz stara się zmotywować inne kobiety do walki z otyłością - dobrze zbilansowana dieta, treningi oraz pomoc lekarzy mogą pomóc w pozbyciu się zbędnej tkanki tłuszczowej.

Zobacz wideo Turbospalanie. Trening odchudzający - 200 kcal w niecałe 15 minut
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.