Cristiano Ronaldo trenuje w domu. Piłkarz ma wyjątkowych pomocników

Podczas izolacji piłkarze nie odpuszczają treningów, aby zachować kondycję. Zajęcia w domu zdecydowanie różnią się od tych z całą grupą na murawie. Cristiano Ronaldo podzielił się nagraniem pokazującym, jak obecnie wyglądają jego ćwiczenia.

Cristiano Ronaldo pilnuje swojej formy, nawet w czasie domowej izolacji. Piłkarz dzielnie wykonuje kolejne powtórzenia pod czujnym okiem... młodych asystentów. Ronaldo towarzyszą podczas treningu dzieci, wyraźnie zafascynowane tym, co robi ich tata.

 

Cristiano Ronaldo trenuje w domu razem z dziećmi

Piłkarz ćwiczy na macie brzuszki i zachęca dwójkę najmłodszych dzieci do pomocy. Widać, że wspólny trening w rytm muzyki przynosi Cristiano i maluchom wiele radości. Spędzany czas wykorzystują na zabawie i aktywności fizycznej. Na wideo widzimy, jak w pewnym momencie Ronaldo podnosi dzieci do góry... oczywiście przy odpowiedniej asekuracji. Wrzucone nagranie skomentowała jego partnerka i narzeczona, Georgina Rodriguez:

Najlepsi trenerzy! Skąd oni czerpią energię?

Maluchy nie dają tacie chwili wytchnienia i domagają się kolejnych wspólnych ćwiczeń. Zarówno córka, jak i syn piłkarza z zaciekawieniem przyglądają się ciężarkom oraz gumom treningowym na domowej siłowni i wykonywanym ćwiczeniom. To nie pierwszy raz, gdy podczas treningu towarzyszą mu dzieci. Czy Ronaldo zarazi najmłodszych pasją do sportu?

Jak Cristiano Ronaldo pozostaje w formie?

Piłkarz musi pilnować, aby utrzymać kondycję. W domu Cristiano posiada własną salę ćwiczeń, wyposażoną w matę, ciężarki, gumy treningowe, piłki oraz inne potrzebne akcesoria. Gwiazda piłki nożnej pamięta również o tym, aby przeznaczać czas na regenerację mięśni, na co ma pewien, dość nietypowy sposób, z wykorzystaniem zimnej wody i lodu. Dodatkowo, Ronaldo zawsze podkreśla, jak ważna jest dieta oraz ograniczanie soli i cukru.

Zobacz wideo Jakim ojcem jest Robert Lewandowski? Zobacz, co zdradziła nam żona piłkarza w
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.