Kasia Dziurska zdradziła swoje wymiary i sposób na płaski brzuch. Trenerka zachęca do ćwiczeń: Rusz się z kanapy!

Kasia Dziruska w przeprowadzonym na InstaStories Q&A rozwiała wątpliwości fanów i ujawniła swój wzrost oraz obecną wagę. Trenerka opowiedziała też o tym, jakie sporty uprawiała w przeszłości.

Aktywność fizyczna w życiu Kasi Dziurskiej jest bardzo ważna od wielu lat. Popularna trenerka ujawniła szczegóły, dotyczące początków z fitnessem. Z relacji dowiemy się również, jakie ćwiczenia na brzuch poleca Kasia oraz w jaki sposób motywować się do treningów.

 

Kasia Dziurska zdradziła swoje wymiary

Dziurska zachwyca wysportowanym i umięśnionym ciałem. W razie, gdyby jeszcze ktoś się zastanawiał, trenerka zdradziła, ile wskazuje jej waga. Przy wzroście 159,5 cm Kasia waży około 54 kilogramów. Wyznała również, że nie liczy kalorii, a podczas Wielkanocy pozwoliła sobie na jedzenie tego, na co ma ochotę. 

Kasia Dziurska odpowiada na pytaniaKasia Dziurska odpowiada na pytania Kasia Dziurska - Instagram

Trenerka fitness opowiedziała również, jak wyglądała jej przygoda ze sportem od dziecka:

Kocham sport! Od czwartego roku życia ciągle coś robię. Próbowałam różnych dyscyplin, zaczynając od tańca, koszykówki, biegów na długie i krótkie dystanse, aż po fitness i sporty sylwetkowe - czytamy na relacji Dziurskiej.

Jak widać, piękna sylwetki Kasi to regularna praca od wielu lat!

Kasia Dziurska o ćwiczeniach na płaski brzuch

Nic dziwnego, że padło wiele pytań o tę część ciała - piękny, płaski brzuch jest marzeniem wielu kobiet. Jakie ćwiczenia poleciła Kasia? Przede wszystkim powinnyśmy zacząć od diety na ujemnym bilansie kalorycznym. "Brzuch robi się w kuchni" - podkreśla Dziurska. Oczywiście idealnie jest połączyć zdrowe odżywianie z systematycznymi treningami całego ciała. Kasia poleca ćwiczenia siłownie przeplatane z kardio. Pamiętajmy też o właściwym nawadnianiu organizmu oraz odpowiedniej ilości snu, aby ciało miało czas na dobrą regenerację. 

Kilka słów o motywacji

Skąd czerpać siły i zapał do ćwiczeń? Dziurska nie owija w bawełnę:

Po prostu wstań z kanapy! Rusz się! Już samo to sprawi, że będziesz z siebie dumna i pociągnie za sobą kolejne kroki.

Trenerka przyznała, że dla niej największą porcją motywacji są spotkania z jej obserwatorami - nie ma nic lepszego niż zarażanie siebie nawzajem pozytywną energią. Oczywiście, jak każdy, Kasia miewa gorsze dni, kiedy ma "totalnego lenia", jednak jak przyznaje, takich dni na szczęście jest mało.

Zobacz wideo Fitness fight na mięśnie brzucha
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.