Emily Ratajkowski ujawniła, jak wyglądają jej dieta i treningi. "Lubię zjeść ciasto i nie jestem fanką fitnessu"

Figura Emily Ratajkowski robi ogromne wrażenie. Modelka nie ukrywa, że wiele zawdzięcza dobrym genom. Przyznaje, że nie lubi morderczych treningów i mocno restrykcyjnych diet. Do utrzymania sylwetki wystarczają jej proste ćwiczenia i lekkie posiłki.

Emily Ratajkowski musi utrzymać swoje ciało w odpowiedniej formie. Pracując jako modelka, zwraca szczególną uwagę na zachowanie odpowiednich proporcji. W wywiadzie dla "Harper's Bazaar" Emily opowiedziała, jak wygląda jej dzienny jadłospis oraz co woli od wycisku na siłowni.

 

Dieta Emily Ratajkowski

Modelka zaczyna dzień na słodko - od czarnej kawy i ulubionego ciastka. Pierwszym porządnym posiłkiem jest lunch, który zazwyczaj składa się z kanapki lub sałatki.

Jeśli jestem na planie zdjęciowym, zamawiam catering, co nie oznacza, że nie zwracam uwagi na to, co jem. Jak ktoś przygotowuje posiłki za ciebie, łatwo się w tym zatracić - powiedziała w rozmowie z magazynem.

Ratajkowski nie potrafi sobie odmówić ulubionych słodyczy, jednak równoważy je sokami warzywnymi. Ulubioną kombinacją jest buraczane smoothie z dodatkiem kurkumy. Modelka bardzo rzadko je kolację w domu - woli spędzić ten czas z przyjaciółmi na mieście. Aby jednak zachować równowagę z węglowodanami, stara się wybierać lżejsze posiłki. Warto dodać, że Emily uwielbia gotować. Obecnie, podczas domowej izolacji, spędza dużo czasu sama, przygotowując ulubione dania. To świetny sposób, aby kontrolować dostarczane ciału składniki odżywcze i kalorie. 

Emily Ratajkowski pozostaje w formie, dzięki tym ćwiczeniom

Modelka sama przyznaje, że nie należy do fanek intensywnych treningów na siłowni, jak jej wiele koleżanek po fachu. Zamiast wycisku podczas zajęć, wybiera ćwiczenia o wolniejszym tempie. Emily jest fanką jogi na świeżym powietrzu. 

Nie mam trenera osobistego. Nie jestem zakręcona na punkcie fitnessu. Zdecydowanie odstaję w branży.

Joga pomoże nam świetnie rozciągnąć ciało, a dzięki dostępnym zajęciom online, możemy ją ćwiczyć samodzielne w domach. 

Zobacz wideo Model Body Workout. 10 rzeczy, które powinnaś wiedzieć o treningu dla modelek
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.