Agata Rubik ogłosiła na Instagramie przejście na dietę: czas na zmiany, nie jedzcie codziennie ciastek, jak ja!

Agata Rubik zwróciła uwagę na to, że nie wiemy dokładnie, ile jeszcze potrwa domowa izolacja. Żona znanego dyrygenta nawołuje swoich obserwatorów, aby wziąć się w tym czasie za siebie i nie popełniać jej błędów.

Agata Rubik przyznała się, że podczas ostatniego miesiąca w domu pozwoliła sobie na wiele odstępstw od zdrowego odżywiania. Jak jednak sama przyznaje, nadszedł czas na zmiany. Żona Piotra Rubika wyznała na Instagramie, co zamierza wykluczyć z diety. Namawia też obserwatorów do podjęcia aktywności fizycznej.

Zobacz wideo

Agata Rubik zmienia swoją dietę i eliminuje niezdrowe nawyki

Rubik przyznała się na Instagramie, że w ostatnim czasie nie przywiązywała należytej uwagi do spożywanych posiłków. Nadszedł jednak dzień wprowadzania zmian i nowych postanowień. Domowa izolacja to nie powód, aby rezygnować ze zdrowego trybu życia:

Wiecie, że nie wiecie, ile posiedzicie jeszcze w domu. Więc od dzisiaj nie jedzcie codziennie ciastek, tak jak ja to robiłam do tej pory. Nie pijcie codziennie wina, tylko ruszajcie się, tak jak ja to robię od dzisiaj

- wyznała Agata.

Agata Rubik zachęca do aktywności fizycznej w domu

Od kilku tygodni przebywamy w domach, często zaniedbując codzienną dietę oraz treningi. Rubik postanowiła zacząć ćwiczenia w domu od skoków na skakance:

Przeskakałam 30 minut na skakance i jestem nieżywa, ale wiecie co? Czuję się dużo lepiej, niż po tym ciastku i winie

- podkreśla na swoim InstaStories. Ważne, aby w obliczu nawet tak wyjątkowej sytuacji znaleźć motywację i systematycznie dostarczać ciału aktywności fizycznej. Agata nie ma problemu, aby przyznać się do dodatkowych kilogramów i braku motywacji. Kilka miesięcy temu wyznała fanom, że podczas wakacji nie udało jej się trzymać właściwej diety, przez co przytyła aż osiem kilogramów. Po zakończeniu urlopu wróciła na właściwe tory i rozpoczęła przygodę z treningami.

Zobacz wideo Izabela Janachowska i Doda trenują w domach
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.