Klaudia El Dursi zdradziła swój sposób na piękną sylwetkę. Celebrytka przyznała się, że miała problemy ze skokami wagi

Klaudia El Dursi po zakończeniu przygody z "Top Model" nie zniknęła ze świata show-biznesu. Wierni obserwatorzy modelki wciąż zastanawiają się nad sekretem jej nienagannej figury. Celebrytka zdradziła swoje sposoby w nowym wywiadzie.

Klaudia El Dursi zachwyca swoją szczupłą sylwetką. Już podczas nagrań programu "Top Model" wiele osób zwracało uwagę, że po figurze celebrytki w ogóle nie widać dwóch ciąż. Jaki jest sposób Klaudii, na utrzymanie tak pięknych kształtów? El Dursi podała szczegóły w nowym wywiadzie wywiadzie dla "Party"

 

Jak Klaudia El Dursi dba o swoją sylwetkę?

Klaudia El Dursi wróciła niedawno z Bali, gdzie trwały nagrania do programu "Hotel Paradise". Celebrytka przebywa na obowiązkowej kwarantannie, wywołanej koronawirusem. W tym czasie postanowiła zgodzić się na udzielenie wywiadu dla magazynu "Party". Zapytana o to, w jaki sposób utrzymuje perfekcyjną figurę, mimo dwóch ciąż odpowiedziała:

To nie jest tak, że zaciążyłam i po ciąży nagle jest fajnie i gdzieś tam to moje ciało wygląda całkiem przyzwoicie, tylko ja na to pracowałam długie lata przed ciążą. Od zawsze, niemalże od dziecka, coś trenowałam, coś ćwiczyłam, chodziłam na siłownię. Zawsze ta aktywność fizyczna gdzieś koło mnie była

- zdradziła Klaudia. El Dursi przyznała się również, że należy do tej grupy osób, która musi się szczególnie pilnować, jeśli chodzi o dietę. Jej waga, jeśli nie pilnuje zdrowego odżywiania, potrafi nieźle skakać:

Bardzo racjonalnie podchodzę do tego tematu, ponieważ ja uwielbiam jeść. Uwielbiam słodycze, chodzenie po restauracjach. Jedzenie daje mi bardzo dużą przyjemność, więc sobie często nie odmawiam, siadam z czipsami i czekoladą przed telewizor, ale wiem, że jeżeli coś takiego zrobię, to potem muszę nadrobić

- wyznała celebrytka. Jak zatem wygląda jej codzienna dieta? 

Klaudia El Dursi opowiedziała o swojej diecie

Z wywiadu online dowiadujemy się, że Klaudia unika na co dzień węglowodanów, czyli m.in. bułek, chleba oraz ziemniaków. W menu znajduje się przewaga zdrowych warzyw oraz owoców, choć nie jest to żaden konkretny model odżywiania. El Dursi posiada też kilka nietolerancji pokarmowych, przez które nie może spożywać nabiału. Celebrytka wyznała jednak, że nigdy nie stosowała i nie zamierza stosować żadnych restrykcyjnych diet.

Zobacz wideo Sandra Kubicka poleca ćwiczenia ABS. 20 minut pomoże Ci w zbudowaniu mięśni brzucha
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.