Jane Fonda dołączyła do TikToka. Aktorka pokazała, jak ćwiczy. Kondycja 82-letniej gwiazdy robi wrażenie!

Figura Jane Fondy to zasługa długoletnich i regularnych treningów. Aktorka wciąż ćwiczy i zachwyca kondycją! Ostatnio gwiazda pojawiła się na TikToku, gdzie namawia fanów do ćwiczeń w domu.

Jane Fonda stara się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami w sieci. Niedawno na Instagramie powiadomiła fanów, że... założyła TikToka. Na pierwszym udostępnionym filmie widzimy Fondę wykonującą ćwiczenia na macie treningowej. Aktorka w tym roku skończy 83 lata, a jej figura oraz kondycja są spektakularne!

 

Jane Fonda w wielkim stylu zadebiutowała na TikToku

Aktorka powitała swoich fanów w aplikacji następującymi słowami:

Dzień dobry TikToku! Tu Jane Fonda! Przypomnę wam trening z Jane Fondą. Dołącz do mnie i ćwicz podczas odosobnienia

Na swoim pierwszym filmie gwiazda pokazała, jak wyglądają jej domowe ćwiczenia.  W materiale możemy również zobaczyć urywek archiwalnego nagrania sprzed kilkudziesięciu lat, gdzie Jane prowadziła aerobik.  Wideo zostało nagrane w latach 80., kiedy ruszyła moda na tego typu zajęcia.

Jane Fonda od zawsze kochała aktywność fizyczną, przez wiele lat ćwiczyła balet. Niestety, po kontuzji, której doznała na planie pod koniec lat 70. ubiegłego wieku, musiała zrezygnować z tańca. To właśnie wtedy zafascynowała się ćwiczeniami fitness. Owocem tej pasji są kasety wideo z ćwiczeniami, których urywki mogliśmy zobaczyć na TikToku. Warto dodać, że "Jane Fonda's Workout" tylko w latach 80. zostały sprzedane w 17 milionach egzemplarzy. Później pojawiły się książki, kolejne nagrania, a w 2010 roku płyta z ćwiczeniami dla pań w dojrzałym wieku.

Podziwiając figurę Fondy na ekranie najnowszych produkcji można zobaczyć, jakie rezultaty przynoszą regularne treningi. Trudno uwierzyć, że aktorka przekroczyła 80-tkę!

Zobacz wideo Proste i skuteczne ćwiczenia ABS Sandry Kubickiej, które wykonasz w domu
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.