Darmowe treningowe aplikacje na telefon, które pomogą w systematycznych ćwiczeniach

Jeżeli szukasz treningowych inspiracji, to dobrym pomysłem będzie pobranie aplikacji z ćwiczeniami. Dzięki temu będziesz mieć ulubione treningi zawsze pod ręką. Mobilny trener personalny doskonale sprawdzi się przy układaniu domowych zajęć.

Domowa izolacja może być doskonałym czasem na pracę nad kondycją. Dobrym sposobem, który pomoże nam w osiągnięciu zadowalających rezultatów, jest zainstalowanie treningowych aplikacji na telefon. Po przejrzeniu oferty dostępnej na rynku, postanowiłyśmy zrobić listę najciekawszych darmowych propozycji.

Darmowe treningowe aplikacje na telefon - top lista

 Yoga for Beginners | Down Dog

Coraz popularniejsza aplikacja na rynku z przyjemnym interfejsem, która jest dostosowana do osób, które zaczynają swoją przygodę z jogą. Trening składający się z poszczególnych asanów zbawiennie wpływa na nasz układ nerwowy, relaksując zarówno ciało, jak i umysł. Joga nie wymaga specjalnego sprzętu - wystarczy mata albo kawałek podłogi.

 HIIT | Interval Workouts by Down Dog

Kolejna propozycja tego samego producenta. Tym razem możemy nauczyć się, jak krok po kroku przeprowadzić trening o wysokiej intensywności w domowych warunkach. Aplikacja umożliwia dobór ćwiczeń do swoich umiejętności i założonych celów. Nagrania wideo dokładanie pokazują, w jaki sposób wykonywać kolejne ruchy.

7-minutowe ćwiczenia

Dobry trening nie musi zająć ci połowy dnia. Aplikacja "7-minutowe ćwiczenia" to jedna z najpopularniejszych propozycji ostatnich kilku lat. Nic dziwnego - prosta obsługa i różnorodność pokazywanych ćwiczeń pozwala na różnorodne treningi, które bez problemu powtórzymy w domu.

Codzienne Ćwiczenia - plany ćwiczeń sprawnościowych

To idealna propozycja dla osób, które chcą zacząć ćwiczyć, a nie za bardzo wiedzą, od czego zacząć. Aplikacja umożliwia wybór spośród 10 różnych serii treningowych. Zajęcia możesz wybrać też losowo - każdy trening trwa od dziesięciu do trzydziestu minut. Co ważne, znajdziemy tutaj ćwiczenia zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

 Workout for Women

A teraz propozycja skierowana do pań - trening dla kobiet pomoże w rozruszaniu ciała, a także przy spalaniu zbędnych kalorii. W ciągu 30 dni codziennie możesz ćwiczyć nowe siedmiominutowe zestawy, które przysłużą się przy odchudzaniu i budowaniu kondycji. Aplikację polecają początkujące użytkowniczki.

Zobacz wideo Ćwicz w domu, tak jak Karolina Gilon. Zobacz trening celebrytki na górne partie ciała
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.