Jennifer Lopez i Alex Rodriguez znaleźli sposób na izolację domową. Zamienili podwórko w boisko do baseballa

Pandemia koronawirusa spowodowała, że żyjemy w sposób niecodzienny. Instagramowy post męża J.Lo przekonuje, że warto spędzić ten czas aktywnie.

Alex Rodriguez jest zawodowym baseballistą, który z powodu pandemii nie może uczestniczyć w meczach. Mężczyzna nie załamał się i postanowił wykorzystać czas izolacji społecznej do zaangażowania rodziny w grę. Na Instagramie sportowca pojawiło się wideo, w którym Rodriguez, J.Lo i dzieci wspólnie odbijają piłeczkę.

 

Zorganizowanie boiska na podwórku to świetny pomysł na spędzenie tego niecodziennego czasu. Wystarczy odrobina kreatywności i chęci, aby czas czas z rodziną spędzić w sposób aktywny i rozrywkowy. 

Śmialiśmy się. Ćwiczyliśmy. To przypomnienie, ile zabawy możesz mieć z ludźmi, których kochasz... Za pomocą kija, rękawiczki i kilku piłek.

Sportowiec zwraca uwagę na fakt, że pasję z powodzeniem można połączyć ze spędzaniem czasu w gronie najbliższych. Zazwyczaj brakuje nam czasu na wspólne aktywności. Teraz mamy chwilę dla siebie nawzajem, warto dobrze ją wykorzystać.

Ten czas wolny przypomniał mi, jak ważne jest spowolnienie i spędzanie czasu z rodziną.

Swój ostatni post mąż Jennifer Lopez potraktował również jako pretekst do mówienia o tym, jak należy zachować się w czasie pandemii:

Wszyscy musimy dbać o siebie, psychicznie i fizycznie, a także szanować zdrowie i dobre samopoczucie innych. W czasach, gdy ludzie muszą się rozdzielać, wciąż możemy znaleźć inne sposoby na poczucie wspólnoty.

Sportowiec podzielił się z obserwatorami cennymi radami, które każdy powinien zapamiętać:

Znajdź sposoby na ćwiczenia. Znajdź sposoby na zmniejszenie stresu. Znajdź sposoby na pozostanie w kontakcie z tymi, z którymi nie możesz być teraz osobiście. Pozostań w kontakcie, a co najważniejsze, bądź bezpieczny!

Bierzmy przykład Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza. Zostańmy w domu!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.