Natalia Gacka pokazała, jak wykonuje domowy trening obwodowy. Fani zachwyceni: Dla mnie bomba

Natalia Gacka znalazła sposób na to, aby przeprowadzić w domu trening obwodowy. Swoim pomysłem podzieliła się z obserwatorami na Instagramie. Potrzebujesz jedynie kilku akcesoriów i motywacji do działania!

Natalia Gacka nie marnuje czasu spędzanego w domu. Trenerka fitness wykonała ostatnio trening obwodowy, który jest polecany szczególnie dla osób, chcących szybko cieszyć się zadowalającymi efektami. Ćwiczenia są różnorodne i można je dopasować do swoich możliwości. Jak wygląda trening Gackiej?

 

Natalia Gacka podzieliła się swoją wersją treningu obwodowego

Dlaczego taki rodzaj ćwiczeń jest bardzo efektywny? Trening obwodowy łączy w sobie ćwiczenia nastawione na spalanie tkanki tłuszczowej razem z figurami, które wzmacniają wszystkie mięśnie ciała. Takie zajęcia szczególnie są polecane dla osób zaczynających przygodę z trenowaniem, gdyż nie obciążają stawów i mięśni, tak jak ćwiczenia z klasycznego treningu siłowego. Natalia Gacka przedstawiła na Instagramie swoją wersję tego popularnego treningu:

Do przeprowadzenia treningu potrzebne będą: długie i krótkie gumy oporowe oraz ciężki hantel lub kettlebell. Przed przystąpieniem do ćwiczeń obowiązkowo porządnie się rozgrzej. Każde ćwiczenie wykonujesz przez 50 sekund, następnie odpoczywasz 12 sekund i przechodzisz do kolejnej stacji. Istotne jest dokładne i powolne wykonywanie ćwiczeń, nie spiesz się! Po 8 siłowych ćwiczeniach następuje przerwa 2 minutowa. Zalecam takie 4 obiegi

- instruuje trenerka na Instagramie. Na załączonym wideo możemy zobaczyć Natalię, która m.in. naciąga gumy oporowe rękami lub nogami oraz wykonuje przysiady z podnoszeniem kettelbellsa. Trenerce podczas ćwiczeń towarzyszył synek, który najwyraźniej był bardzo zainteresowany, do czego służą wszystkie akcesoria ćwiczeniowe mamy. Wszystkie figury, które poleca Gacka możecie zobaczyć na jej filmie udostępnionym na kanale YouTube. Fani trenerki są zachwyceni jej propozycją:

Jak dla mnie bomba. Trening jak najbardziej będzie wykonany jutro.
Haha, ja dzisiaj podobnie ćwiczyłam. Moja córcia podbierała mi gumy i też ćwiczyła. Super sprawa

- czytamy pod postem Natalii. Jak widać trenowanie w domu z małymi dziećmi nie jest niewykonalne - wystarczy odrobina motywacji, a do aktywnego wypoczynku przekonamy również najmłodszych!

Zobacz wideo Chcesz wyszczuplić nogi? Trenuj razem z gumą oporową
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.